CHP'lilerin işinden ettiği Yılmaz Özdil konuştu; Kılıçdaroğlu telefonla beni aradı

Sözcü TV'den ayrılırken Meral Akşener masayı dağıttı diyenler akçeli gazetecilerdir' dediği için CHP'nin aleyhine kampanya başlattığını öne süren gazeteci Yılmaz Özdil yaptığı açıklamada Kemal Kılıçdaroğlu'nun telefonla aradığını söyledi

CHP'lilerin işinden ettiği Yılmaz Özdil konuştu; Kılıçdaroğlu telefonla beni aradı
Yayınlanma Tarihi : 09 Mart 2023 02:24

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, dün, yaklaşık bir aydır kapalı devre yayın yapan ve 1 Mart'ta resmen yayın hayatına başlayan Sözcü TV'deki görevini bıraktığını açıklamış, görevden uzaklaştırılması için CHP yönetiminin aleyhine kampanya başlattığını iddia etmişti. Özdil sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Özdil, ''‘Meral Akşener masayı dağıttı diyenler akçeli gazetecilerdir' dediğim için, CHP yönetiminin adını kullanarak benim aleyhime linç kampanyası başlatanlar, ne diyecekler şimdi?'' ifadelerini kullanmıştı.

Özdil, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini aradığını söyledi.

Özdil yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:


"Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu lütfedip telefon etti, CHP ve medya üzerine konuştuk, kendisine yürekten teşekkür ederim, neler konuştuğumuzu şu anda anlatacak bir televizyon ekranına sahip değilim, bir gün anlatabilme imkanım olduğunda cümleten anlatırım."