Erdoğan'a hakaretten ceza alan köşe yazarı Cumhurbaşkanı adaylığını ilan etti

Yayınladığı videolarla dikkat çeken Korkusuz gazetesi yazarı Memduh Bayraktaroğlu, Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı

Erdoğan'a hakaretten ceza alan köşe yazarı Cumhurbaşkanı adaylığını ilan etti
Yayınlanma Tarihi : 19 Mayıs 2022 14:06

ULUSALPOST.COM/ Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı kim olacak büyük merak konusu olurken flaş bir isim Cumhurbaşkanı adaylığını ilan etti. 

Korkusuz gazetesi yazarlarından Memduh Bayraktaroğlu yayınladığı videolarla gündemden düşmüyor. Bayraktaroğlu hakkında önce rekor denilecek düzeyde bir vergi cezası kesilmişti.

Sonrasında ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılmıştı. O dava sonrasında karar çıktı. Karara tepki gösteren Memduh Bayraktaroğu, Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı. 

Korkusuz gazetesindeki köşesinde adaylığını şu sözlerle duyurdu..

mb.jpg

Yazısının başlangıcında okurlarına seslenen Bayraktaroğlu, '' Cumhurbaşkanlığı seçiminden önce hapse girmemem için dua edin" diyerek ekledi "Böyle absürt suçlamalarla hapse atılanlar… Başbakan ve hatta cumhurbaşkanı bile oluyorlar…  Ben de bir an önce girip çıkarım…Ve sonra da: Seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olurum… Ve inanın… Kesin kazanırım'' ifadelerine yer verdi...

Memduh Bayraktaroğlu'nun bugünkü yazısına ulaşmak için tıklayın