Gökhan Özoğuz'dan Ekrem İmamoğlu'na ağır eleştiriler! Ben bu otobüsten inerim

Yandaşlarla poz veren Ekrem İmamoğlu ağır eleştiri alıyor. Fazıl Say'ın ardından Gökhan Özoğuz'da Ekrem İmamoğlu'nun tepkilere yol açan fotoğrafına ateş püskürdü

Gökhan Özoğuz'dan Ekrem İmamoğlu'na ağır eleştiriler! Ben bu otobüsten inerim
Yayınlanma Tarihi : 07 Mayıs 2022 02:16

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu otobüsüne yandaşları da alarak Karadeniz gezisine çıktı. O görüntüler büyük tepkilere yol açtı. Ekrem İmamoğlu ilk kez sosyal medyada takipçi kaybetmeye başladı.

Ekrem İmamoğlu'na en ağır eleştiriyi en büyük destekçisi Fazıl Say göstermişti. Fazıl Say'ın ardından sıkı muhaliflerden Gökhan Özoğuz'da Ekrem İmamoğlu'nu hedef aldı.

Mynet'te yer alan habere göre; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turunda yer alan gazeteciler günlerdir sosyal medyanın gündeminde. İmamoğlu eleştiriler sonrası açıklama yaptı.

İmamoğlu'nun “Bugün Nagehan Hanım gelmiştir, daha farklı örnekleri de görecekler. Benimle konuşmaya cesareti olanlarla konuşacağım. Yarın da Abdülkadir Selvi'yi de davet etmek isterim" açıklamasında Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan tepki geldi.

640xauto.jpg

Gökhan Özoğuz fotoğrafı paylaşarak "İşte demek siyaset böyle bir şey! Biz senelerdir yalan ve dolanı söyleyen ile aynı tarafta olmamak için, eskiden beri gelen çarpıklık ve karanlığın yaşanmaması için tarafsız konuştuk, fikrimizi beyan ettik. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Ben bu otobüsten inerim arkadaş!" dedi.