Sözcü'ye geçen Fatih Portakal, CHP'yi eleştirdiği günleri unutup Muharrem İnce'yi hedef aldı

Fatih Portakal bir süre önce önce İnce'nin de zamanı gelecek diyerek CHP'yi hedef almıştı. Sözcü TV ile ekranlara dönen Fatih Portakal bu kez hedefine Muharrem İnce'yi aldı

Sözcü'ye geçen Fatih Portakal, CHP'yi eleştirdiği günleri unutup Muharrem İnce'yi hedef aldı
Yayınlanma Tarihi : 15 Mart 2023 16:24

Fatih Portakal'dan Muharrem İnce'ye ağır eleştiriler.  Fatih Portakal, Youtube kanalında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Muharrem İnce mesaj atmış, 'Kırıldım, bir daha sana çıkmayacağım' falan diyor. Bana işimi öğretmeye çalışıyor. Ben sana işini öğretiyor muyum? Herkes kendi işini yapsın. 

 Dün Nevşin’i de aramış, böyle bir iki cümle söylemiş Nevşin gereken cevabı vermiş. Böyle bir siyasetçinin olmaması gerekiyor. İnce gibi bir insanın bizi yönettiğini düşünün." 

'MUHALEFETTE BÖYLEYSE İKTİDARA GELSE NE OLACAK?'

Şimdi muhalefetteyken böyle! Acaba iktidara gelse ne olacak? İktidara geldiğinde demokrat bir yönetici olabilecek mi? Hoşuna gitmeyen gazeteciyi Böyle siyasetçi olmamalı. Hiç güven veren biri değil Muharrem İnce.”

CHP'Yİ HEDEF ALMIŞTI

Aynı Fatih Portakal daha önce de CHP'yi hedef almış ve Muharrem İnce'yi desteklemişti.

İşte Portakal'ın Sözcü TV'ye geçmeden önceki İnce'yi öven mesajlarından bazıları

ekran-alintisi.jpg

f1-ekran-alintisi.jpg

YILMAZ ÖZDİL GÖNDERİLMİŞTİ

Öte yandan Sözcü TV'den Yılmaz Özdil altılı masayı eleştirdiği için gönderilmişti. Yerine transfer edilen Fatih Portakal ise son dönemde altılı masayı tüm gücüyle savunuyor