Türkiye'nin Tek Siyahi Mankeni Tuğçe Güder Hayat Hikayesini Anlattı Ağızlar Açık Kaldı... Şimdi Onları Arıyor...

Türkiye'nin Tek Siyahi Mankeni Tuğçe Güder Hayat Hikayesini Anlattı Ağızlar Açık Kaldı... Şimdi Onları Arıyor...

Türkiye'nin ilk ve tek siyahi mankeni Tuğçe Güder yaşadığı hayatı aktardı ve herkesi şok eden detayı açıkladı. Güzel manken kendisi hakkındaki gerçeği açıklayınca herkesin yüreği burkuldu. Ünlü manken bakın ne istiyor...

Ünlü siyahi model Tuğçe Güder hayat hikayesinden bahsetti. Henüz yeni doğmuşken mezarlığa bırakıldığını açıklayan Güder, gerçek ailesini aradığını bildirdi. 

Türkiye'nin ilk siyahi mankeni olarak tanınan ve bir dönem bazı filmlerde de rol alarak adından söz ettiren güzel manken Tuğçe Güder gerçek ailesini arıyor. Güder 1984 senesinde dünyaya geldiğinde bir mezarlığa bırakılmış halde bulunmuştu. Çocuk esirgeme kurumuna  götürülen Güder'in mezarlıkta durduğu süreç nedeniyle o dört beş gün hastanede kaldı. Koruyucu ailesi ise onu daha 14 günlükken evlat edinmişler. 

Koruyucu ailesinden bahsetti

Güder kendisini evlat edinen Aliye ve İlyas Güder çifti hakkında da konuştu. Ünlü model, çiftten muhterem insanlar olarak bahsetti. Dünya üzerinde tanıştığı en değerli ve en iyi insanlar olduklarını açıklayan Güder, koruyucu ailesinin kendisine çok iyi baktığını dile getirdi. İlyas ve Aliye Güder çiftinin cennete gitmesini dilediğini açıklayan Tuğçe Güder, küçüklüğüne ait çok fazla fotoğrafının olduğunu ancak doğduğu zamanlara ait hiç olmadığını dile getirdi. Tuğçe Güder, doğduğu zaman on beş gün tedavi gördüğünü ardından Darülaceze'ye götürüldüğünü, buradayken de 14 günlük iken evlat edinildiğini dile getirdi.

Altı yaşında öğrendi

Kendisine bu gerçeğin altı yaşında açıklandığını dile getiren model, çiftin kendisini ne kadar sevip değer verdiğini de aynı yaşlarda fark ettiğini açıkladı. Daha öncesinde de esirgeme kurumuna giden ünlü  model, buradaki çocukların sadece sevgi istediklerini hatırlattı.

Arafta gibiyim...

Ünlü model şu anda da biyolojik ailesini aradığını ancak bulamadığını dile getirdi. Ailesini bulamadığı için nereli olduğunu bilmeyen Güder arafta gibi olduğunu dile getirirken; Sudanlı, Somalili, Etiyopyalı olabilirim ancak kendimi Türk hissediyorum dedi. 

Türkiye'de sokağa bırakılmış bir siyahi bebeği evlat edinmenin herkesin cesaret edebileceği bir şey olmadığını açıklayan Güder, annesi ve babasının yerinin bu nedenle asla dolamayacağını açıkladı. Çiftin en büyük hayalinin çocuk sahibi olmak olduğunu aktaran model, iki çocuklarının vefat etmesinden sonra kendisini evlat edindiklerini kaydetti.