Acun Ilıcalı Survivor 2022'de Yer Alacak İsimleri Açıkladı

Büyük bir merakla beklenen TV8 ekranlarındaki Survivor yarışmasının 2022 kadrosunda yer alacak isimler sonunda belli oldu. İşte ayrıntılar...

Acun Ilıcalı Survivor 2022'de Yer Alacak İsimleri Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2021 21:30

Survivor yayınlandığı her dönemde farklı yarışmacıları ve parkurlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında uzun yıllardır farklı yarışmacı kadrosu ve zorlayıcı parkurları ile yayınlandığı günlerde milyonları ekranlara kilitleyen Survivor'ın 2022 kadrosu belli oldu. 2022'de All Star olarak karşımıza çıkacak Survivor hakkında AcunMedya Akademi öğrencileriyle bir araya gelen Acun Ilıcalı açıklamada bulundu. 

Survivor 2022 All Star yarışmasında kimlerin yer alacağını ve ne zaman başlayacağı hakkında açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, kadronun tamamlandığını ve Ocak ayı itibariyle ekranlara geleceğini ifade etti.

Ilıcalı, AcunMedya Akademi öğrencileriyle bir araya geldiği sırada Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alacak isimlerin belli olduğunu ve önümüzdeki Pazartesi veya Salı gübü açıklayacaklarını söyledi. Öte yandan kendisinin de merakla beklediğinin altını çizdi.

Daha önce Survivor 2022 All Star yarışmasında Barış Murat Yağcı, Merve Aydın, Sude Burcu, Ögeday Girişken gibi isimlerin yer alacağı iddia edilmişti ancak doğrulanamamıştı.

Survivor 2022 All Star Ne Zaman Başlayacak

Survivor 2022 All Star'ın MasterChef Türkiye yarışmasının büyük final yapmasının ardından hemen ekranlara gelmesi bekleniyor. Tahmini tarih ise Ocak ayını işaret ediyor.

Hem kadrosunu hem de yarışmacı kadrosunu merakla beklediğimiz Survivor 2022 All Star'da bizleri neler bekliyor hep birlikte izleyip göreceğiz. 

Kaynak: AYKIRI - Ulusal Post