Acun Ilıcalı yeni yıldızını duyurdu. Çağatay Ulusoy artık TV8 ekranında yeni dizisiyle

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yeni bir dizi ekrana gelecek. Dizinin başrol oyuncusu ise yakışıklı oyunculardan Çağatay Ulusoy..

Acun Ilıcalı yeni yıldızını duyurdu. Çağatay Ulusoy artık TV8 ekranında yeni dizisiyle
Yayınlanma Tarihi : 01 Ocak 2022 03:45

Acun Ilıcalı başarılı bir iş yaparak tv8 kanalını zirveye taşıdı. Kanalı satın aldığı günden itibaren reyting rekortmeni bir kanala dönüştürdü.

tv8 ekranında yayınlanan yarışma programları kadar diziler de oldukça başarılı işler çıkarıyor. Özellikle son dönemde Kırmızı Oda dizisi deyim yerindeyse kanalın en popüler dizilerinden.

YENİ YILDIZI ÇAĞATAY ULUSOY OLDU

Acun Ilıcalı'nın tv8 ekranındaki yeni yıldızı yakışıklı oyunculardan Çağatay Ulusoy oldu. Çağatay Ulusoy'un tv8 kanalında yayınlanacak yeni bir dizi için el sıkıştığı öğrenilmişti. Ancak dizinin adı beklenmedik bir şekilde değiştirildi. Daha önce 'Yalı Çapkını' olarak duyurulan dizinin adında ve senaryosunda değişikliğe gidildi.

Çağatay Ulusoy tv8 ekranında Süslü Korkuluk adlı bir diziyle yer alacak. Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi hakkında ancak bazı dedikodular gündeme geldi.

TV100 ekibinde yer alan gazeteci Birsen Altuntaş ''Çağatay Ulusoy'un yeni dizisiyle ilgili çarpıcı bilgiler'' başlıklı bir yazı yayınlayarak diziyle ilgili edindiği kulis bilgilerini paylaştı.

cagatay-ulus-183440mb.jpg

Birsen Altuntaş'ın 'Süslü Korkuluk' dizisiyle ilgili verdiği bilgiler şu şekilde oldu..

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Süslü Korkuluk'la ilgili kulislerde yeni bilgiler dolaşıyor.

Geçen aylarda Çağatay Ulusoy’un tv8 ile anlaştığı ve OGM Medya’nın yeni dizisiyle ekrana döneceği gündeme gelmişti.

Ardından da Ulusoy’un kendisine okutulan “Yalı Çapkını” adlı projenin senaryosunu beğenmediği ortaya çıkmıştı.
 
Son gelen bilgilere göre ise Ulusoy’un projesi değişti. İspanya’dan dönen Cem Karcı’nın yöneteceği “Süslü Korkuluk” adlı yeni dizide yakışıklı oyuncu bir tasarımcıya hayat verecek.

Salı günü teaser çekimi yapılan dizide Ulusoy’un partneri için de Alina Boz ve Hafsanur Sancaktutan’la görüşüldü.