Acun Ilıcalı'dan Flaş Karar! Kırmızı Oda dizisi için son hamlesini yaptı

Final yapacağı iddia edilen Kırmızı Oda diziyle ilgili açıklama beklenirken Acun Ilıcalı'nın paylaşımını gören heyecanlandı. İddiaya göre düşük reytingler nedeniyle dizi 61. bölümde final yapacak.

Acun Ilıcalı'dan Flaş Karar! Kırmızı Oda dizisi için son hamlesini yaptı
Yayınlanma Tarihi : 11 Şubat 2022 21:26

Kırmızı Oda dizisinde işler yolunda gitmiyor. İlk sezon dizi reytinglerin zirvesinden inmiyordu.

Peş peşe çok sayıda dizi final yapmıştı.

Kırmızı Oda dizisi bir çok dizinin final yapmasına neden olurken şimdi aynı sonla kendisi karşı karşıya kaldı.

Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda dizisi için birden çok hamle yaptı.

BOMBA ÜNLÜ OYUNCULAR

Diziye çok sayıda ünlü oyuncu dahil olmuştu. Ancak ünlü isimler bile dizinin reytinglerini yükseltemedi. Bu durum Acun Ilıcalı'yı şaşkına çevirince bomba karakter geri dönmüştü.

SADİ DE İŞE YARAMADI

Erkan Petakkaya'nın hayat verdiği Sadi karakteri Kırmızı Oda dizisine tekrar giriş yapmıştı. Ancak Sadi karakteri de reytingleri artıramadı. Bu durum Acun Ilıcalı'yı da artık çileden çıkardı.

FİNAL KAÇINILMAZDI

Kırmızı Oda dizisindeki reyting düşüşü finali kaçınılmaz kıldı ve Acun düğmeye basarak diziye final kararı verdi.

VEDA BULUŞMASI MI? YOKSA YENİ KARAR MI?

Öte yandan Mynet'te yer alan bir haber herkesi şaşkına çevirdi. 

TV100 ekibinden gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre düşük reytingler nedeniyle dizi 61. bölümde ekran macerasını noktalayacak. Altuntaş haberinde, ''Ancak beklenen olmadı ve yazılan dramatik sahnelere rağmen reytinglerdeki eski parlak dönem geri gelmedi. Bunun üzerine bugün beklenen karar verildi. Pandemide aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Binnur Kaya'lı Kırmızı Oda ekrana veda ediyor. Proje 61. bölümde final yapacak.'' ifadelerine yer verdi.

ACUN'DAN FLAŞ GÖRÜŞME

640xauto.jpg

Gözler Acun Ilıcalı'ya çevrilmişken Instagram'dan paylaşımda bulunan Acun, Kırmızı Oda'nın senaristi Gülseren Budayıcıoğlu ile bir araya geldi. Bu paylaşımı görenler dizinin final yapıp yapmayacağını merak etti.

YENİ DİZİ İDDİALARI

Öte yandan Ulusal Post'un medya kulislerinden edindiği bilgilere göre Kırmızı Oda dizisi final yapacak. Ancak Acun Ilıcalı yeni diziler için düğmeye basacak.

Ekrana gelecek dizilerden biri yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun herhangi bir eserinden uyarlama olabilir. Acun ve Gülseren Budayıcıoğlu'da bu yüzden flaş bir görüşme gerçekleştirdi. Yakında her iki taraftan da bomba bir açıklama gelebilir. 

İlgili Haberler