Aşk Mantık İntikam’a Kırmızı Oda’dan bomba transfer

FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisine, TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinden beklenmedik bir transfer gerçekleşti.

Aşk Mantık İntikam’a Kırmızı Oda’dan bomba transfer
Yayınlanma Tarihi : 15 Ocak 2022 20:03

FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Aşk Mantık İntikam dizisi yenilenen hikayesiyle ekran yolculuğunu sürdürüyor.

Diziden ayrılanlar olduğu kadar yeni katılanlarda oluyor. Dizinin güçlü hikayesi özellikle z kuşağının ilgisini çekti. Gençlerin en çok sevdiği dizilerden biri olan Aşk Mantık İntikam dizisinin güçlü kadrosu da dikkat  çekiyor. Son olarak diziden Burak Yörük ile Melisa Döngel'in ayrılacağı öne sürülmüştü.

Dün akşam Burak Yörük sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak diziye veda edeceği haberlerini doğruladı. Konuyla ilgili açıklamasında Burak Yörük  “Bir yolculuğun daha sonuna geldim çok eğlendim, çok şey öğrendim, hayatıma çok güzel insanlar kattım herkesin emeğine sağlık” ifadelerine yer verdi. 

Öte yandan TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinden ünlü bir ismin, AŞK mantık  intikam dizisine katılacağı öğrenildi. FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisiyle iyi bir çıkış elde edip sonrasında Acun Ilıcalı'nın yönetimindeki TV8 ekranına transfer olan Erdem Şanlı artık Aşk Mantık İntikam dizisinde seyirci karşısında olacak. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın edindiği bilgilere göre yakışıklığıyla dikkat çeken Erdem Şanlı, Aşk Mantık İntikam dizisinde Barış karakterini canlandıracak. 

1054298.jpg

Barış Karakterinin Aşk Mantık İntikam dizisine büyük hareketlilik getirmesi bekleniyor.