ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman Dizisinde Seyirciyi Üzen Ayrılık

ATV ekranlarında yayınlanan ve Başrollerinde Burak Özçivit'in yer aldığı izlenme rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Dİzinin kadrosundan Kuruluş Osman'ın Göktuğ'u Burak Çelik, diziye ölerek veda edecek .

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman Dizisinde Seyirciyi Üzen Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 17 Ocak 2022 19:10

Dizi fabrikası gibi çalışan kanallardan olan ATV en çokta Kuruluş Osman dizisiyle dikkat çekiyor. Kuruluş Osman dizisiyle ilgili hayranları üzecek önemli gelişmeler var. Dizinin en iddialı karakterlerinden birinin ölerek ayrılacağı bildirildi. Bu ayrılık sonrası Kuruluş Osman'da başka ayrılıkların da yaşanabileceği konuşuluyor. 

ATV ekranlarının en iddialı dizilerinden biri olan Kuruluş Osman dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Dizi gerek güçlü kadrosu ve hikayesiyle dikkat çekiyor. Dizinin büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Kuruluş Osman dizisinde kilit karakterlerden biri olan Kuruluş Osman'ın Göktuğ'u Burak Çelik, diziye ölerek veda edecek ve başka projeler için yelken açacak.

Öte yandan dizinin kadrosunda  Serhat Kılıç, Yıldız Çağrı Atiksoy, Didem Balçın, Erkan Avcı, Seda Yıldız, Yıldıray Şahinler, Özge Törer ve Burak Çelik gibi önemli isimlerde yer alıyor.

Üç sezondur ekranda olan Kuruluş Osman dizisi tüm rakiplerini geride bırakarak izlenme rekorları elde eden diziler arasında yer alıyor.

burak-celik-3-170120221faa094f.jpg

Burak Çelik'in fenomen diziden ayrılacağı haberini gazeteci Birsen Altuntaş kişisel internet sitesinde duyurmuş ve başarılı oyuncunun yaz aylarında yeni bir projeyle setlere döneceğini açıklamıştı. Şimdi herkes Burak Çelik'in yeni projesini merak ediyor.