Bu Kadar Şansızlık Olmaz Ece Üner Ekranda Yer Almayabilir Beklenen Adım Atıldı

Müge Anlı'ya rakip olacaktı bu yüzden Show Ana haber sunuculuğunu bıraktı ve Kanal D ekranında susma adlı programı sunmaya başladı Ece Üner ancak kötü haber geldi..

Bu Kadar Şansızlık Olmaz Ece Üner Ekranda Yer Almayabilir Beklenen Adım Atıldı
Yayınlanma Tarihi : 13 Ağustos 2021 22:58

Sadık Şimşek yazdı:

Geçtiğimiz Sene evlilik programlarını kaldıran RTÜK bu sene de bomba etkisi yaratacak bir karara imza atmaya hazırlanıyor. Akşam gazetesi tarafından yapılan bir habere göre ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı'nın 16 sezondur devam eden programının formatının benzeri olan işlerin ekranda artması sonrası RTÜK'ün, bu tarz programları kaldırmak için çalışmalar yapmaya başladığı öne sürüldü.

RTÜK tarafından alınacak karar eğer gerçekleşirse tıpkı evlilik programlarında olduğu gibi Müge Anlı'nın ve Esra Erol'un sunmuş olduğu programlar ekrandan kaldırılacak.

EN BÜYÜK DARBEYİ ECE ÜNER ALABİLİR

Öte yandan Kanal D ekranında yeni yayınlanmaya başlayan Susma adlı programı sunan Ece Üner bu karardan en büyük darbeyi alan isim olabilir.

Show TV Ana haber sunuculuğundan ani bir kararla istifa ederek Kanal D'ye geçen Ece Üner tıpkı Müge Anlı'nın sunduğu programın formatında bir programı sunmaya başlamıştı.

RTÜK tarafından böylesi bir karar çıkması durumunda Ece Üner'in ekran macerası oldukça kısa sürebilir.

Susma adlı program Kanal D ekranında Şimdiye kadar 4 bölümdür yayında

Kaynak: UlusalPost.com

İlgili Haberler