Çağatay Ulusoy ile Alina Boz’un yeni dizisinde başlamadan kriz çıktı

Çağatay Ulusoy ile Alina Boz ,Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında Süslü Korkuluk adında yeni bir diziyle setlere dönüyor. Ancak dizide başlamadan kriz çıktığı öne sürülüyor.

Çağatay Ulusoy ile Alina Boz’un yeni dizisinde başlamadan kriz çıktı
Yayınlanma Tarihi : 04 Şubat 2022 16:37

Uzun bir süredir sosyal medyada Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un yeni dizisi merakla bekleniyor. Süslü Korkuluk adı verilen diziyle ilgili herkesi şaşkına çeviren iddialar ortaya atıldı.

KADRO BELİRLENMİŞTİ

Cem Karcı tarafından yönetilen dizinin tanıtım çekimleri yılbaşında tamamlanmıştı. Kadın Başrol oyuncusu olarak ise AŞK101 ve Paramparça dizileriyle adını duyuran Ali Boz seçilmişti. 

61d30f2a86b2440aec4d7d75.jpg

Ayrıca diziye Olgun Şimşek'te dahil olmuştu. Olgun Şimşek özellikle Avrupa Yakası dizisiyle ünlenen isimlerden biriydi. Olgun Şimşek dizide çocuk zekasında baba rolüne hayat verecektir. 

TV8'DE YAYINLANACAKTI

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanması beklenen diziyle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşandı.

ACUN ILICALI İLE ANLAŞMA BOZULDU

Dizinin yapım şirketi OGM Pictures ortakları Onur Güvenatam ile Gülseren Budayıcıoğlu'nun tv8'in patronu Acun Ilıcalı ile aralarındaki anlaşmaların bozulduğu öne sürüldü.

DİZİ YAYINLANMAYACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş tv100 de yayınladığı haberde Süslü Korkuluk dizisini bekleyenlere kötü haberi vardı.

TV8 kanalında yayınlanmayacak olan dizi için başka televizyon kanalları arandı sonrasında ise dijital platformların kapısı çalınmaya başlandı. 

ACUN'DAN AÇIKLAMA YOK

kapak-122154.jpg

Öte yandan TV100'de yayınlanan habere henüz Acun Ilıcalı'dan ve yapım şirketinden bir açıklama gelmedi. Dizi dünyasını yakından takip eden isimlerden biri olan Birsen Altuntaş kulis haberciliğinin önde  gelen isimlerinden biri olunca haliyle Süslü Korkuluk dizisiyle ilgili iddiaları ciddiye almak gerekiyor.