Camdaki Kız dizisi için Kimsenin beklemediği bir şey oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız adlı TV dizisi için kimsenin beklemediği bir şey oldu ve dizi setine başlandı..

Camdaki Kız dizisi için Kimsenin beklemediği bir şey oldu
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 17:02

Sezonun ortasında yayına başlayan sonrasında ise daha 10 bölüm bile tamamlanmadan sezon finaline giden Camdaki kız dizisi Türkiye'nin en çok izlenen dizileri arasında yer almayı başardı.

Dizinin çekimlerine daha geç başlanacağı düşünülüyordu. Bilindiği gibi dizi yayın hayatına başlamadan önce günlerce tanıtımı yapılmış sonrasında ise ekrana geliş tarihi üst üste ertelenmişti.

İzleyiciler yine benzer bir şey beklerken hem kanal yönetimi hem de yapım şirketi herkesi şaşırttı ve yeni sezon için hazırlıklar resmen tamamlandı.

Güneş'in haberine göre: Camdaki Kız dizisi yeni sezonu için geri sayıma başladı ve Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı yapım ekini erken bir şekilde sete çıktı.

NALAN EVE DÖNDÜ

camdaki-kiz-icin-geri-say-966-2-41.jpg
Öte yandan Dizide Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik, "Nalan evde" notuyla setten ilk kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Camdaki kız dizisinde 'Muzaffer Koroğlu'nu canlandıran Enis Arıkan da sette çektiği videoyu "Başladık" notuyla sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu.

Camdaki Kız dizisinin Eylül ayında yeniden ekranda olacağı belirtiliyor...

Kaynak: Güneş - Ulusal Post - Sadık Şimşek