Camdaki Kız dizisinde Hayri Kim Olacak Bilmecesi Çözüldü

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Camdaki Kız yeni sezon çekimlerine başladı. Hayri karakteri kim olacak merak edilirken bilmece çözüldü. Yeni karakter Show TV Dizisi Çukur'dan bir karakter...

Camdaki Kız dizisinde Hayri Kim Olacak Bilmecesi Çözüldü
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2021 17:01

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi sezona damga vurmuş ve tam da zirvedeyken gizemli bir sahneyle sezon finali yapmıştı.

Nalan düğün sonrası Sedat'ın odasından annesinin yanına kaçmış ve annesi de Nalan'ı içeri almayınca otel odasında kapı önünde yere yatarak hüngür hüngür ağlamıştı.

O arada Hayri gelmiş ve ona yardım etmişti..

Dizi 10 Haziran'da bu sahneyle final yapmıştı.

KİM BU HAYRİ?

O andan itibaren herkes Hayri karakterini merak eder olmuştu. Hayri Sedat'ın babasının otelinde çalışan bir işçi. Evli ve çocuklu taşralı bir adam. Nalan işte bu adama aşık olacak ve hikaye tıpkı kitaptaki gibi değişecek.

Ancak herkesin merak ettiği detay Hayri karakterine kim hayat verecek? 

Magazin kulislerinde dolaşmakta olan Son haberlere göre  Hayri karakterinin sahibi Cihangir Ceyhan olduğu öne sürüldü. Son olarak Show TV ekranında yayınlanan Çukur dizisinde uzun süre rol alan Cihangir Ceyhan bir süre de reyting rekorları kıran Alev Alev’de başrol olarak oynamıştı.

images.jpg

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Henüz 32 yaşında olan ünlü oyuncu Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da doğmuştur. Cihangir Ceyhan'ın nereli olduğu da merak ediliyordu bu da ortaya  Aslen baba tarafından Elazığ'lıdır

Cihangir Ceyhan'ın doğum yeri ise Adana'dır..

Terazi burcu olan Cihangir Ceyhan Sinema ve dizi oyuncusudur..

Kaynak: Ulusal Post - Derleme Sadık Şimşek