Camdaki Kız Dizisine Tepki Yağıyor , İşler İyice sarpa sardı

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Camdaki Kız yeni sezona tepkiyle başladı...

Camdaki Kız Dizisine Tepki Yağıyor , İşler İyice sarpa sardı
Yayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2021 02:08

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisine her kesimden tepki yağdı. Kimileri Feride'nin hallerini eleştirdi. Kimileri dürbün ve gerdek rezaletine isyan etti.

Kimileri ise Hayri karakterinin gizemine ateş püskürdü..

Konuyla ilgili gelişmeleri derleyen TV100 Camdaki Kız dizisine yönelik eleştirileri haberleştirdi.  Geçen sezonun son bölümünde sadece yaka kartı ile gözükerek Hayri karakterinin merak edilmesine sebep olan daha sonra birçok ismin gündeme gelmesine rağmen merak edilen Hayri karakteri yeni sezon ilk bölümünde de gizemini korudu. Ancak bu durum izleyiciden tepki olmasına neden oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisine yeni katılacak olan Hayri tepkilerin odağında yerini aldı.

Dizinin yeni bölümünde Sürekli olarak yaka kartının gösterilmesi tepkiye yol açınca Hayri’nin adını ‘’yaka kartı Hayri’’ koydu seyirciler..

Dizinin yeni sezonla daha iddialı olması ve seyirciyi mutlu etmesi beklenirken tam tersi oldu ve seyirciyi çılgına çevirdiler. Bu da gösterdi ki Camdaki kız dizisinde işler iyice sarpa sardı..

KRİZ ÇÖZÜLDÜ

Neyse ki gazeteci Birsen Altuntaş büyük krizin çözüldüğünü belirterek Camdaki kız adlı dizide oynayacak olan oyuncunun Cihangir Ceyhan olduğunu açıkladı. Menajer krizi çözülünce ünlü oyuncu Camdaki Kız dizisine dahil oldu. Önümüzdeki günlerde Hayri karakteri olarak Camdaki Kız dizisine giriş yapması bekleniyor. 

İşte HAYRİ'NİN FOTOĞRAFI - YANİ CİHANGİR CEYHAN'IN

321.jpg

Kaynak: TV100