Can Yaman Ekrana Geri Dönüyor! Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinde rol alan Can Yaman ekrana geri dönüyor. İtalya'daki dizisinin yayın tarihi açıklandı.

Can Yaman Ekrana Geri Dönüyor! Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 05 Mart 2022 15:44

İtalya'da yayınlanacak olan Viola Come Il Mare dizisiyle ilgili ilk bilgiler geldi. Projede Can Yaman'da var

Yakışıklı oyuncu Can Yaman yeni dizisiyle ekrana geri dönüyor. İtalya'daki dizisiyle tekrar seyirci karşısında olacak olan Can Yaman bir süre sonra da Türkiye'deki seyircileriyle buluşacak.

Televizyon gazetesinin haberine göre; Can Yaman'ın başrol oyuncusu olduğu dizi İtalyan TV kanalı Canale 5 kanalında Nisan ayında yayında olacak.

TÜRKİYE'DE DE YENİ BİR DİZİSİ YAYINLANACAK

Öte yandan yakışıklı oyuncu Can Yaman'ın kısa bir süre sonra Türkiye'de de yeni bir dizisi yayınlanacak. Disney Plus’la yaptığı anlaşma üzerine platforma çekeceği yeni dizi için yakında Türkiye’ye gelecek olan Can Yaman bu diziyle Türk seyircileriyle buluşacak.

aca71cb4b4ff8cbc23aa2e914dd70c14.jpg

Çekimlerin bitmesinin ardından Can Yaman'ın tekrar İtalya'ya dönmesi bekleniyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan ve reytingler nedeniyle yayından kaldırılan Bay Yanlış dizisinden sonra Türkiye'den ayrılan Can Yaman, İtalya'ya yerleşmişti.

Bir süredir bu ülkede bulunan Can Yaman evini de bu ülkeye taşıdı. Dolayısıyla uzun vadede Can Yaman'ın yerleşik olarak Türkiye'ye dönmesi pek beklenmiyor. 

Kaynak: Ulusal Post  - Televizyon Gazetesi

İlgili Haberler