Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızı Son Yaz'a Transfer oldu

FOX ekranlarında yayınlanan Son yaz dizisi yeni transferlerle adından söz ettireceğe benziyor. Doğduğun ev kaderindir dizisinden transfer olan isim de belli oldu..

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızı Son Yaz'a Transfer oldu
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2021 22:20

Yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek dizilerden birisi Son yaz dizisi olacak. FOX TV ekranlarında yayınlanan Son yaz dizisinin ilk sezonu adeta fırtınalar estirmişti. İkinci sezonun nasıl geçeceği ise şimdiden merak ediliyor.

Edinilen bilgiye göre dizinin ikinci sezonunda hikaye tamamen değişecek ve 3 yıllık bir zaman atlaması yaşanacak. Diziye de yeni karakterlerin geleceği bilgisi geldi. TV100'den Birsen Altuntaş edindiği kulis bilgisini yazdı... 

Hikayenin baştan aşağıya değişeceği Son Yaz'da Zuhal Gencer fırtınası esecek. İstanbul ve Rize'de çekimleri yapılacak olan Son yaz dizisinde Zuhal Gencer'in son yaz dizisinde de fırtınalar estirmesi bekleniyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir'in canlandırmış olduğu Zeynep karakterinin annesine hayat veren Zuhal Gencer etkili performansıyla herkesi etkilemişti. Son yaz dizisinde ise canlandıracağı karakterle ilgili henüz net bir bilgi gelmedi.. 

ZUHAL GENCER KİMDİR?

2515-2.jpg

13 Temmuz 1961 yılında İstanbul'da doğmuştur. Türkiye onu TRT ekranlarında yayınlanan Şaşıfelek çıkmazı adlı dizide İnci karakterine hayat vermişti. Asıl adı Zuhal Gencer Erkaya olan ünlü oyuncu Tiyatro ve sinema aynı zamanda dizi oyuncusudur. Tiyatro konusunda da büyük girişimleri olan Zuhal Gencer  Taner Barlas Mim Tiyatrosu'nu kurarak girişimde bulunmuştur. Son olarak Doğduğun ev kaderindir dizisinde rol alan usta oyuncu şimdilerde FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz kadrosuna katılmıştır. Son yaz dizisi Eylül ayında FOX Ekranlarında olacak..

Kaynak: Ulusal Post - Televizyongazetesi - TV100