Erkan Petekkaya'nın ardından o ünlü de Kırmızı Oda'da

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi reytingler düşünce Erkan Petakkaya ile yeniden el sıkışmıştı. Sadi karakteriyle geri dönen Erkan Petakkaya'nın ardından Melis Birkan da dizinin kadrosuna katılıyor

Erkan Petekkaya'nın ardından o ünlü de Kırmızı Oda'da
Yayınlanma Tarihi : 30 Ocak 2022 00:36

Acun Ilıcalı ile yaşadığı tartışma sonrası Erkan Petakkaya'nın Kırmızı Oda dizisinden ayrıldığı iddia edilmişti.

Erkan Petakkaya TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde en sevilen karakterlerden biri olan Sadi Karakterini canlandırıyordu.

Bu karakter dizide çok sevilince ayrılıkta dizinin hayranlarını çok kızdırmıştı.

DİZİSİ KISA SÜRDÜ

Erkan Petekkaya Kırmızı oda dizisinden ayrıldıktan sonra Star TV ekranlarında yayınlanan Sana Söz isimli dizinin başrol oyuncusu olmuş ve bu dizide Ömer komiser karakterini canlandırmıştı.

Dizi reytinglerde çakılınca Star TV erken final kararı vermiş ve Erkan Petakkaya setlerden bir süre uzak kalmıştı.

ACUN KIRMIZI ODA İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Sonrasında ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. TV8 Televizyonunun patronu Acun Ilıcalı kırmızı oda dizisindeki reyting kaybını durdurmak için Kırmızı Oda'ya kısa bir ara verdirdi.
 

Sonrasında ise kadroya yeni oyuncular dahil edildi. Bu oyunculardan ilki Erkan Petekkaya olurken diğer ünlü oyuncuyu da Posta gazetesi duyurdu. Posta gazetesinin geçtiği habere göre diziye yeni transfer olan ünlü oyuncu belli oldu.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004 yılında yayınlanan 'Madalyonun İçi' adlı kitabından uyarlanan 'Kırmızı Oda' dizisinde yeni bölüme sürpriz isimler seyirci karşısına çıkacak.

Dizinin 58. bölümünden itibaren, projeye geri dönen Erkan Petekkaya'nın yanı sıra 'Nazgül' karakteriyle Melis Birkan da kadroya dahil oluyor.

644925.jpg

İlgili Haberler