Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Yer Alan Ünlü Oyuncu Askere Gidiyor

ATV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni sezon için gün sayarken dizde yer olan bir oyuncu askere gitti..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Yer Alan Ünlü Oyuncu Askere Gidiyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Eylül 2021 02:54

Yeni sezon için gün sayan ekranların en sevilen dizisi EDHO'da flaş gelişmeler yaşanıyor. Diziye yeni oyuncular dahil olurken bazı oyuncular da ayrıldı. Diziye bir oyuncunun da ara verdiği duyuruldu.

Güneş'in geçtiği habere göre: 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde yer alan Burak Pamuk, vatani görevini yapmak üzere askere gidiyor.

Edinilen bilgiye göre ünlü Oyuncu, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığına teslim olacak.

Askere gidecek olan oyuncu Pamuk, "Benim için büyük bir gurur. İşin ehli komutanlardan eğitimi alıp yolumuza kaldığımız yerden devam etmek. Önce vatan sorumluluğu sonra ait olduğum işime devam edeceğim" açıklamasında bulundu...

BURAK PAMUK KİMDİR?

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-ozcan-kim-edho-burak-pamuk-hakkinda-bilgiler.jpg

1993 senesinde dünyaya gelen ünlü oyuncu İstanbul'un Üsküdar ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Ve Oyunculuk bölümü'nden mezun olan Burak Pamuk adını Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisiyle duyursa da İstanbul Devlet Tiyatroları İstanbul Şehir tiyatroları ve Bkm Mutfak bünyesinde bir süreliğine yer almış ve kendisini buralarda geliştirmiştir.

Burak Pamuk ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde 'Özcan' karakterine hayat vermektedir.

Yeni sezonun ilk bölümlerinde dizide olmayacak olan Burak Pamuk askerlik dönüşü muhtemelen yeniden diziye tekrar giriş yapacak.

Öte yandan Burak Pamuk'a sosyal medyadan çok sayıda hayranı da hayırlı tezkereler dileklerini ilettiler...

Kaynak: Güneş - Ulusal Post