Final Beklentisi Çok Yüksek , Sadakatsiz Dizisinde Senaryo Tıkandı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz finale hazırlanıyor. Caner Cindoruk ve Cansu Dere'nin başrollerindeki Sadakatsiz geçtiğimiz sezonun en iddialı dizilerinden biriydi..

Final Beklentisi Çok Yüksek ,  Sadakatsiz Dizisinde Senaryo Tıkandı
Yayınlanma Tarihi : 05 Şubat 2022 14:48

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt, senaristliğini Kemal Hamamcıoğlu'nun üstlenmiş olduğu Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz sezon Çarşamba akşamlarında birinciliği kimseye bırakmayan bir diziydi.

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken Sadakatsiz, ekranların en sevilen dizilerinden biriydi.

BAŞROLLER DE DURUMUN FARKINDA

615407e667b0a90698c71fc7.jpg

Kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz'de senaryo tıkanmış durumda. Hikayenin ilerlemesi için yeni karakterler dahil olduğu kadar diziden bazı ayrılıklar da gerçekleşti. 

REYTİNGLER İYİ GİDİYORDU

Öte yandan reytinglerin iyi gitmesine rağmen dizinin seyirciye büyük bir şok yaşatacağı belirtiliyor. TV100 ekibinden gazeteci Birsen Altuntaş'ın iddiasına göre reytingler iyi gitmesine rağmen Sadakatsiz final yapacak.

Gerekçe olarak ise senaryonun tıkanması gösteriliyor.

YENİ AYRILIK VAR

Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterine hayat veren Burak Sergen'de Sadakatsiz dizisinden ayrılanlar arasına katılıyor. Hikayesi biden Haluk diziye veda edecek.

6064b890d265a217902ca0ec.jpg

Haluk karakterinin diziye nasıl veda edeceği ise henüz bilinmiyor. Burak Sergen özellikle Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde oldukça ses getirmiş isimlerden biriydi. Bu dizide Baykal karakterine hayat veren Burak Sergen diziye ölerek veda etmişti. Sadakatsiz'e nasıl veda edeceği ise henüz kesinleşmedi. Burak Sergen'den önce Sadakatsiz'den Ali İl ve Yeliz Kuvancı'da ayrılmıştı.

 

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Sen programının jüri üyesi olan Melis Sezen'in de ayrılacağı öne sürülmüştü. Ancak program erken final kararı alınca Melis Sezen diziye devam kararı verdi. 

5fbe4e0255427e10b4ff4569.jpg

FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

Birsen Altutnaş'ın iddiasına göre Sadakatsiz dizisi sezon sonunda final yapacak. Başka bir deyişle Haziran 2022'de dizinin ekrana veda etmesi bekleniyor.