FOX TV'den Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Sürpriz Konuk Oyuncu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yoluna iddialı bir şekilde devam ederken diziye bir konuk oyuncu geldi.

FOX TV'den Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Sürpriz Konuk Oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 27 Aralık 2021 19:10

Salı akşamları yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi özellikle kadın izleyiciler tarafından çok sevildi. Boşanma öncesi ve sonrasında yaşananınlar dizide gerçekçi bir şekilde işleniyor.

Dizinin gerçeğe uyumlu bir şekilde ele alınması ve kadrosunda oldukça usta isimlerin yer alması FOX TV'nin deyim yerindeyse büyük reyting elde etmesini sağladı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin en büyük rakipleri arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yoluna hız kesmeden devam ediyor.

Masumlar Apartmanı dizisinden kaçan çok sayıda seyirci ikinci durak olarak Evlilik Hakkında Her Şey dizisini tercih ediyor.

Yayınlanan her yeni bölümünde heyecan verici sahnelere yer veren Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni bir oyuncu daha konuk olarak dahil oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın Evlilik Hakkında Her Şey dizisine katılan konuk  oyuncu hakkındaki konuyla ilgili yazısında verdiği detaylar şu şekilde oldu

Dizide 25 yıl önce ailesini terk eden Faruk’un (Cevdet Arıcılar) geri dönüşüyle beraber geçmişindeki sırlar da ortaya çıkmaya başlamıştı.

Faruk’un uğruna ailesini terk ettiği Nazan’ı güçlü oyunculuğuyla tanınan Demet İyigün canlandırıyor.

İyigün dizinin hiç düşmeyen tansiyonunu iyice artıracak.

FARUK ÖLÜYOR MU?

Öte yandan dizideki Faruk Karakterinin ölerek diziden ayrılacağı öne sürülüyor. Yayınlanan son fragmanda Azra'nın babasını yere yığılmış bir şekilde görmesi bu iddiayı doğrular nitelikte. Bazı yorumcular ise Faruk'un ölmediğini ancak hastanelik olacağını öne sürüyor.. Yeni bölümde her şey ortaya çıkmış olacak..