FOX TV'den tüm reytingleri alt üst edecek yeni bir dizi daha

Mahkum ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yapımcısı, FOX TV için yeni bir TV dizisi daha çekmeye hazırlanıyor. Kiracı dizisi geliyor

FOX TV'den tüm reytingleri alt üst edecek yeni bir dizi daha
Yayınlanma Tarihi : 24 Mart 2022 16:39

Geçtiğimiz sezonda FOX TV adeta büyük bir çöküş sürecine girmişti. Kanalda yayınlanan çok sayıda dizi final yapmıştı. O diziler arasında ''Kefaret, Son Yaz, Elkızı ile Yalancılar ve Mumları'' dizileri yer alıyordu.

 

Kanunsuz Topraklar dizisiyle de büyük bir hüsran yaşayan FOX TV reytingleri alt üst edecek yeni bir TV dizisi yayınlayacak. Çok sayıda kişinin kiracı olduğu Türkiye'de bu dizinin seyircide büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

FOX TV bu sezon iki diziyle reyting rekorları kırıyor. Biri Mahkum dizisi diğeri ise Evlilik Hakkında Her Şey dizisi.

Yasak Elma'dan sonra belki de kanalın yüzünü bu iki dizi güldürüyor. Çünkü gerek geçtiğimiz sezon gerekse bu sezon FOX TV reyting konusunda sıkıntı yaşayan bir kanal olarak karşımıza çıkıyor.

Öyle ki kanalda çok sayıda dizi final yaparak ekrana veda etmek zorunda kalmıştı. Mahkum dizisi ve Evlilik Hakkında Her şey dizisi kanalın biraz olsun toparlanmasını sağladı.

Kanunsuz Topraklar dizisiyle ve El Kızı dizisiyle büyük hayal kırıklığına uğrayan FOX TV şimdi yeni bir diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Öyle ki bu dizinin reytingleri alt üst etmesi bekleniyor.

tv100'de yer alan habere göre; bu sezon FOX’un en çok izlenen yeni dizileri 'Evlilik Hakkında Her Şey' ve 'Mahkum'a imza atan MF Yapım’ın patronu Asena Bülbüloğlu’ndan FOX için yeni bir proje daha geliyor: Kiracı

Şu günlerde oyuncu seçimine başlanan dizi İstanbul’da çekilecek. Nisan ayında yayında olması planlanan projenin senaryosunu Nermin Yıldırım yazıyor. Dizi bu kez uyarlama değil, orijinal bir hikayeyi anlatıyor.

Kiracı’nın yönetmen koltuğunda ise başarılı isim Yusuf Pirhasan oturacak. Bir apartmanda yaşayan insanların etkileyici hikâyelerini konu alan dizi FOX’ta seyirciyle buluşacak.

Öte yandan gelen bilgilere göre dizinin kadrosunda usta isimlerin yanı sıra genç yeteneklerin yer alması bekleniyor.

Yeni dizisinin yayın gününü ise henüz FOX TV belirlemedi. 

OYUNCU SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

Kiracı dizisinde yer alacak oyuncular için ise seçim devam ediyor . Usta oyuncuların olacağı gibi yeni dizide genç yeteneklerde yer alacak .