FOX TV'nin Mahkum Dizisinde Şaşkına Çeviren Değişiklik

Başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Hakan Salınmış'ın yer aldığı FOX TV'nin Mahkum dizisinde beklenmedik bir değişiklik yaşandı..

FOX TV'nin Mahkum Dizisinde Şaşkına Çeviren Değişiklik
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2021 00:13

FOX TV peş peşe yayınladığı yeni dizileriyle dikkat çekiyor. Kanalın yeni dizisi ise Mahkum olacak. Mucize doktorun efsane oyuncularından Onur Tuna'da bu dizide yer alacak.

Diziyle ilgili ise flaş gelişmeler yaşanıyor.

Televizyon gazetesi tarafından duyurulan özel haberde Mahkum dizisindeki yaşanan değişikliklere yer verildi.

Gelen son bilgilere göre FOX TV'nin Mahkum dizisinden Derya Beşerler ayrıldı, Alara Bozbey fırsat ise buldu! Kuşkusuz Fox TV ekranlarında yeni sezonda izleyeceğimiz iddialı dizilerden birisi de Mahkum olacak…
Başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı Mahkum dizisinde beklenmedik yeni gelişmeler var…

Gelen bilgilere göre Dizide yar alması beklenen Derya Beşerler’in son anda kadrodan ayrıldığı ortaya çıktı.

Innocent Defendant isimli yabancı bir diziden uyarlanan FOX TV'nin sevilen dizisi Mahkum’da Derya Beşerler’in yerine ise kadroya Alara Bozbey’in de dahil olduğu ortaya çıktı.

Dizi başlamadan yaşanan Bu değişiklik, özellikle dizilerden uzak kalan Alara Bozbey adına önemli bir geri dönüş anlamı taşımış oldu.. 

Performansıyla dikkat çeken Alara Bozbey, son olarak 2017 yılında Dolunay isimli dizideki Demet karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti. 2007 yılından günümüze kadar çeşitli projelerde rol alan oyuncu, Karadağlar isimli dizide ise Zuhal karakteri ile oldukça iyi bir çıkış yapmıştı. Sonrasında da Alara Bozbey, 5 yıllık aranın ardından yeniden dizi setlerine hızlı bir dönüş yapmış olacak.

KARAKTERİ NE OLACAK? 

Alara Bozbey'in canlandıracağı karakter hakkında da bilgiler geldi, Buna göre Onur Tuna’nın canlandıracağı savcı Fırat karakterinin eşi Zeynep olarak seyirci karşısına çıkmış olacak.

Onur Tuna'nın Mucize Doktor ve Yasak Elma dizisindeki başarısı onu Türkiye'nin tanıdığı isimlerden biri haline dönüştürmüştü. Yayınlanacak olan Mahkum dizisiyle de Onur Tuna'nın fırtınalar estirmesi bekleniyor.

Yakışıklığıyla dikkat çeken Onur Tuna son dönemin en çok sevilen erkek oyuncularından birisi olarak kabul ediliyor..