FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde bir ayrılık daha! Ekip Çok Üzüldü! Vedası herkesi yıktı

FOX TV ekranlarında 5.sezonuyla ekrana gelen Yasak Elma dizisinden bir oyuncu daha ayrılacak.

FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde bir ayrılık daha! Ekip Çok Üzüldü! Vedası herkesi yıktı
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2022 21:40

Yasak Elma dizisinden yeni bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin yeni bölümlerinde yaşanacak ayrılıkla ilgili bilgileri ise başrol oyuncusu Berk Oktay verdi.

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre; Veda edecek Oyuncu için düzenlenen veda töreninde yer alan Berk Oktay, “Emre Dinler benim kardeşim, onun vedası vardı. Çıktığı yol açık olsun” diye konuştu.

EMRE DİNLER DİZİDEN AYRILIYOR

Emre Dinler, Yasak Elma dizisinde Ömer Kurtoğlu karakterine hayat veriyordu. Ömer Kurtoğlu'nun ayrılığı kesinleşirken Yasak Elma dizisinin oyuncuları da bu ayrılığa çok üzüldüler. 

s-f4318157e36f2696e51b390b7084300b1dbc872c.jpg

Emre Dinler, 2018 yılında Söz dizisinde rol almış ve Tahir karakteri ile dikkatleri çekmişti. Ardından Gülperi ve ve Sol Yanım dizilerinde oynayan Emre Dinler, Yasak Elma’ya 4. sezonda katılmıştı. Dinler’in Yasak Elma’dan nasıl ayrılacağını da ilerleyen günlerde göreceğiz…

Yakışıklı oyuncu Emre Dinler'in başka bir diziyle ekrana dönmesi bekleniyor. Ancak henüz yeni proje duyurulmuş değil. Emre Dinler'in bu konuyla ilgili hayranlarına bir müjdesi olacağı konuşuluyor. Emre Dinler son dönemde Yasak Elma dizisiyle yıldızı parlayan isimler arasında yer alıyor. Yakışıklığıyla dikkat çeken Emre Dinler 1995 doğumlu oldukça genç ve başarılı bir oyuncu.. Aslen Hatay Kırıkhan doğumlu olan Emre Dinler Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3.cü olmuştu..