FOX'un hedefteki ceza alan dizisi Aşk Mantık İntikam Herkesi Şaşırtacak

RTÜK tarafından FOX TV'ye ceza kesilmesine neden olan Aşk Mantık intikam dizisi herkesi çok şaşırtan bir ilke imza attı..

FOX'un hedefteki ceza alan dizisi Aşk Mantık İntikam Herkesi Şaşırtacak
Yayınlanma Tarihi : 13 Ağustos 2021 21:35

RTÜK tarafından FOX TV'nin ceza almasına neden olan Aşk Mantık İntikam dizisi zirvedeki yerini koruyor. RTÜK tarafından ceza kesilmesinin haberleşmesinin ardından internette bir anda dizinin tekrarları izlenme rekorları kırmaya başladı.

Ancak TV ekranın da ki başarısı da gerçekten dikkate değerdi. Örneğin geçen haftanın analizini yapacak olursak:

6 Ağustos Cuma akşamı yayınlanan 7. bölümüyle Aşk Mantık İntikam çok küçük bir reyting oranına sahip olsa da zirvenin sahibi oldu.

Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisan Döngel ve Burak Yörük'ün başrollerini paylaştığı Fox Tv ekranlarında yayınlanan şahane dizi Esra & Ozan'ın bitmeyen aşklarını, Esra'nın geçmişte unutamadığı ve affedemediği acısını, Çınar'ın Esra'ya, Çağla'nın Ozan'a olan aşkını, Zümrüt Korfalı'nın para sevdasını, Menekşe Erten ie Zümrüt arasındaki çekişmeyi, Eko'nun Elif'i etkilemek için yapmadığı şeyin kalmadığı gibi çok tatlı konuları barındırıyor.

Sıcacık mahalle insanı, dayanışma, hırs, aşk dolu şahane bir dizi. Burcu Özberk'in sevliliği ve daha önce nice başroller oynaması zaten diziye bir çok kişiyi çekmiş bulunuyor.

Bakalım bu akşam ki bölümde neler olacak fragmanlar Esra & Ozan'ın aşkının artık alevleneceğini gösterse de bakalım bu iş gerçek mi yoksa rüya mı? Kore uyarlaması olan dizi Aşk Mantık İntikam'a bol reytingli bölümler diliyoruz.

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİNİN 8.BÖLÜMÜNDEN İLK SAHNEDE GELDİ - KANALIN RESMİ KANALINDAN VİDEO

 

İlgili Haberler