FOX'un Kanunsuz Topraklar dizisi 16.bölümüyle Final Yapıyor

Başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili ve Kaan Taşaner’in paylaştığı FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 16.bölümüyle final yapacağı duyuruldu.

FOX'un Kanunsuz Topraklar dizisi 16.bölümüyle Final Yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 03 Şubat 2022 21:15

FOX TV'nin en etkili dizilerinden  biri olan Kanunsuz Topraklar dizisi de reyting kurbanı oldu. Kanunsuz Topraklar uzun bir süredir reytingleri bir türlü toparlanamayan diziler arasında yer alıyordu.

FOX TV DAHA FAZLA ŞANS TANIMADI

FOX TV aslında Kanunsuz Topraklar dizisine 6.bölümüyle final yaptıracaktı. Ancak dizinin bütçesinin yüksek olması nedeniyle kanal diziye şans tanımak istedi.

Yayınlanan her bölümde Kanunsuz Topraklar kan kaybetmeye devam edince final kaçınılmaz oldu.

26.BÖLÜM İDDİALARI

Öte yandan Kanunsuz Topraklar dizisinin her ne kadar 26.bölümde final yapacağı öne sürülse de bu iddia doğru çıkmadı. Kanal kaynaklarından edinilen bilgiye göre Kanunsuz Topraklar dizisi 16.bölümüyle resmen ekrana veda edecek.

kanunsuz-topraklar-bolum-8-kapak-1280x720.jpg

YENİ İSİMLER DE ÇARE OLAMADI

Öte yandan Kanunsuz Topraklar dizisine çok sayıda yeni isim de dahil olmuş ve dizinin hareketlenebileceği düşünülmüştü. Ancak kadroya dahil olan yeni isimler de Kanunsuz Topraklar'a çare olamadılar. Dizideki düşüş kanalın final kararı almasına neden oldu.

DİZİNİN FİNALİYLE İLGİLİ YENİ GELEN BİLGİLER

Kanunsuz Topraklar dizisinin finaliyle ilgili Medyaradar'da yer alan haberde  dev bütçeli dizinin reytinglerinin beklentinin altında çıkması ve yapımcı ile kanalın sürekli zarar etmesi üzerine erken final kararı alındığı belirtiliyor.. 

İlgili Haberler