FOX'un yeni dizisi El Kızı'na katılan Fikret Kuşkan'ın rolü belli oldu

FOX TV ses getirecek yeni bir TV dizisi için kolları sıvadı. El Kızı adlı diziye usta oyuncu Fikret Kuşkan'da dahil oldu. Adını Şaşı Felek Çıkmazı adlı TRT dizisiyle duyuran Fikret Kuşkan'ın canlandıracağı karakterde belli oldu..

FOX'un yeni dizisi El Kızı'na katılan Fikret Kuşkan'ın rolü belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 15:43

FOX TV yine ses getirecek yeni bir diziyle seyirci karşısında olacak. El kızı adı verilen diziye çok sayıda ünlü oyuncu da katıldı.

Çekimlerine kısa bir süre önce başlanan yeni FOX Dizisine son olarak Fikret Kuşkan'da katıldı.

Fikret Kuşkan El Kızı dizisinde Ezo'nun babası Resul karakterine hayat verecek. Oyuncunun öte yandan çekimler için Muğla'ya gideceği öğrenildi.

Dizide Sevda Erginci, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi çok sayıda ünlü isim yer alıyor.

fikret-kuskan-kimdir-16-9-1554445550.jpg

FOX ekranlarında yayınlanacak dizinin şimdiden fırtınalar estireceği düşünülüyor.

FİKRET KUŞKAN KİMDİR?

56 Yaşında olan Fikret Kuşkan Türkiye'nin en fazla tanıdığı oyuncular arasındadır. 1965 senesinde 22 Nisan'ında İstanbul'da doğan Fikret Kuşkan Türk sinemasında en yetkili oyunculardan biridir. TRT ekranlarında yayınlanan Şaşı Felek Çıkmazı dizisiyle ünlenen Fikret Kuşkan sonrasında da Babam ve Oğlum ile Anlat İstanbul gibi filmlerin yanı sıra Mustafa Hakkında Her şey filmiyle dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir. Bugüne dek 38 filmde rol alan Kuşkan çok sayıda TV dizisinde de rol almıştır. Şimdilerde ise FOX Ekranında yayınlanacak olan El Kızı dizisinde Resul karakterine hayat verecektir. 

Kaynak: Sadık Şimşek - Ulusal Post