Güldür Güldür Show Yayınlanmayacak! Peki Güldür Güldür Show Neden Yok?

Show TV ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür Show yayın akışından çıkarıldı. Peki Güldür Güldür Show Neden Yayınlanmayacak?

Güldür Güldür Show Yayınlanmayacak! Peki Güldür Güldür Show Neden Yok?
Yayınlanma Tarihi : 05 Mart 2022 17:54

Ali Sunal'ın başarılı sunumuyla ekrana gelen Güldür Güldür Show'dan gelen son haberler kötü. Programın yeni bölümünü bekleyenler büyük bir üzüntü yaşadılar. 

Güldür Güldür Show süresiz olarak yayından kaldırılmadı. Sadece kısa bir ara verildi. Güldür Güldür Show'un yayın akışından çıkarılmasıyla ilgili ilk bilgiler de gelmeye başladı.

TV100'de yayınlanan habere göre; Ali Sunal ve Eşi Nazlı Sunal'ın rahatsızlanması nedeniyle programa ara verildi. 

Ali Sunal ile Eşi Nazlı Sunal’ın koronavirüse yakalanması programın da sunucusuz olarak yayınlanmama kararı alınması sebebiyle Güldür Güldür Show yayın akışından kaldırıldığı söylendi.

YENİ TESTLERİ DE POZİTİF ÇIKTI

Karantina sürecini gayet sağlıklı atlattıkları halde tekrar koronavirüse yakalanan Ali Sunal ve Eşi Nazlı Sunal’ın testleri bir kez daha pozitif çıktı.

6215beb286b247257c6394b6.jpg

ALİ SUNAL İYİLEŞİR İYİLEŞMEZ ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK

Öte yandan Ali Sunal'ın iyileşir iyileşmez çalışmalarına geri döneceği ve programın kaldığı yerden devam edeceği belirtiliyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show dikkat çeken skeçleriyle seyirciyi ekran başına kilitleyen programlar arasında yer alıyor. Programdaki yetenekli oyuncular sergiledikleri performanslarla seyirciyi güldürmeyi başarıyorlar.

300.BÖLÜM KUTLAMASI

Geçtiğimiz günlerde Güldür Güldür Show ekibi 300.bölüm kutlamasını gerçekleştirmişti. Kanalın programı yayından kaldırmaya niyeti olmadığı gibi hedefin ise 1000.bölüm olduğu konuşuluyor. 

İlgili Haberler