Güldür Güldür’den ayrılan Ecem Erkek, yeni dizisiyle geri dönüyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programında Naime Karakterine hayat veren Ecem Erkek yeni dizisiyle setlere dönüyor.

Güldür Güldür’den ayrılan Ecem Erkek, yeni dizisiyle geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 08 Ocak 2022 23:06

Son olarak Yılmaz Erdoğan'ın “Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?” filminde başrol oyuncusu olarak yer alan Ecem Erkek bu kez bomba bir diziyle geri dönüş yapıyor. Sevenleri şimdiden heyecanlı. Dizinin yayınlanacağı platform ve oyuncu kadrosu bile oldu. Çekimlerin de başladığı belirtilirken Şubat ayında komedi dizisinin vizyonda olması bekleniyor. 

Ecem Erkek Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show adlı programda Naime karakteriyle çok sevilmişti.

Ani bir şekilde programdan ayrılan Ecem Erkek'in yeni bir diziyle geri döneceği belirtiliyor. Daha önce yaptığı bir açıklamada mevcut dizilerde var olmak istemediğini belirten Ecem Erkek sıra dışı bir komedi dizisiyle ekranda olacağını belirtmişti.

73943356-42507374.jpg

Nihayet o dizi için beklenen adım atıldı.

ACUN ILICALI TRANSFER ETTİ.. 

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformunda yayınlanacak olan dizinin adı da belli oldu.

AŞK KUMARDIR..

Aşk Kumardır adlı dizinin oyuncu kadrosunda '' Hasan Can Kaya, Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elif Andaç Çam ve Emre Taştekin'' gibi isimlerde yer alacak. 

Öte yandan Ecem Erkek sosyal medya hesabından da sevenlerine müjdeli haberi duyurdu. İşte Instagram hesabından Ecem Erkek'in yeni diziyle ilgili yapmış olduğu paylaşımın ayrıntıları

ecemerkek-002.jpg