Hadi Hayırlı olsun Camdaki Kız dizisinin Hayri karakteri ortaya çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV Dizisi Camdaki Kız yeni sezon için gün sayarken sonunda Burcu Biricik'in yeni partneri olacak oyuncu belli oldu..

Hadi Hayırlı olsun Camdaki Kız dizisinin Hayri karakteri ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2021 01:55

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri en çok merak edilen karakterler arasındaydı.

Yeni sezonda Hayri ile Nalan'ın aşkı konuşulacakken Sedat ise geri planda kalacak. Geçtiğimiz sezon finalinde Hayri sadece otel odasının kapısında görünmüş ve Nalan'a bir örtü örtmüştü.

Ancak kim olduğuna dair iddialar netlik kazanamamıştı.

Yeni sezon çekimlerine başlanan Camdaki Kız dizisiyle ilgili artık netleşen bir şeyler var. Merakla beklenen Hayri karakteri resmen duyurulmuş oldu.

Güneş'te yer alan habere göre: En son ekranlara veda eden 'Alev Alev' dizisinde rol alan Cihangir Ceyhan'ın yeni projesi netlik kazanmış oldu.

Yakışıklı Oyuncu, Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Enis Arıkan'ın yer aldığı 'Camdaki Kız' dizisine katıldı.

Bu dizide Oyuncu Nalan'ın şoförü Hayri'yi canlandıracak. Ve Nalan'la ateşli bir aşk yaşayacaklar. Dizide evli ve çocuklu olan Hayri , Nalan'ı kendine aşık edip kuma götürecek.

camdaki-kizin-sofor-hayri-403-2-41.jpg

Öte yandan son bilgilere göre  Cihangir Ceyhan önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçecek ve Camdaki Kız dizisinin çekimlerine resmen katılmış olacak.

EN AZ 2 BÖLÜM SONRA AŞKIN BAŞLAMASI BEKLENİYOR

Öte yandan en az 2 bölüm sonra Nalan ile Hayri karakterinin aşk yaşaması bekleniyor. Şimdilik Nalan daha yeni evlendiği için Sedat'la hararetli bir kavgaya tutuşacak. Ve ardından bir boşluğa düşerek kendini Hayri'nin kollarında bulacak. Son bölümde annesi de kapıyı yüzüne kapamış ve geri dönmesini dile getirerek Nalan'ı yüz üstü bırakmıştı.

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Öte yandan Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm tarihi de belli oldu. Milliyet'in geçtiği habere göre Camdaki Kız dizisi 9 Eylül 2021 tarihinde yeni sezonun ilk bölümüyle ekranda olacak..