Haluk Bilginer’li Baba dizisine bomba bir transfer daha

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in başrollerindeki Baba dizisi bu sezonun en merak edilen projelerinin başında geliyor.

Haluk Bilginer’li Baba dizisine bomba bir transfer daha
Yayınlanma Tarihi : 03 Ocak 2022 13:40

Ay Yapım tarafından Show TV'ye iddialı bir dizi projesi daha yapılıyor. Baba adlı dizi yakında Show TV ekranlarında seyirciyle buluşacak. Bugüne dek iddialı dizilerin arkasındaki Ay Yapım'ın yeni dizisinde de yine oldukça iddialı bir hikaye ve iddialı oyuncular bulunuyor.

USTA İSİM KADRODA

Çağrı Bayrak tarafından yönetilecek olan diziyi usta oyuncu Haluk Bilginer'in kabul etmiş olması dizi dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Hızlı bir şekilde çekilerek yayınlanan tanıtım fragmanı ise seyirciler tarafından yoğun ilgi görmüştü. 

SENARYO EKİBİ DE GÜÇLÜ

Ekin Atalar ve Gökhan Horzum gibi usta isimlerin yazdığı Baba dizisi aynı zamanda kalabalık kadrosuyla da dikkat çekiyor. 

Dizide Haluk Bilginer ( Emin Saruhanlı ) adlı karaktere hayat verecek. Yıllardır kardeşi Mehmet Ali ile Emin Saruhanlı görüşmüyor. Yaşanan bir uçak kazası tüm dengeleri bozacak. Mehmet Ali'nin beklenmedik vefatı yeni bir hayatın dizide başlangıcı olacak. Bu sırada Mehmet Ali'nin ortağı olan İlhan kilit bir rol oynayacak. Bu karaktere gazeteci Birsen Altuntaş'ın duyurduğu habere göre Hakan Kurtaş hayat verecek. 

Servetini kurtarmak adına büyük bir mücadeleye girişecek olan İlhan ileriki süreçte Emin'in eşinden boşanmış ve baba evine dönmüş olan kızı Büşra ile yakınlaşmaya başlayacak. Bu karaktere ise Özge Yağız hayat veriyor.. 

FOX TV EKRANINDA YAYINLANAN MUCİZE DOKTOR'DA DA OYNAMIŞTI

hakan-kurtas-kimdir-image-7e2465ca-5ab7-4571-8e33-61b04d412692.jpg

 

HAKAN KURTAŞ KİMDİR?

Baba dizisindeki İlhan karakterine hayat verecek olan Hakan Kurtaş araştırılmaya başlandı. 

7 Eylül 1988 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Hakan Kurtaş ''Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu'' gibi vasıflara sahiptir.

Mucize doktor, Kadın ve Çarpışma gibi bilindik dizilerde rol almıştır. Ezel dizisiyle ise asıl çıkışını yapmıştır.