Hayri'nin de giriş yaptığı Camdaki Kız dizisinden gelen son haber üzdü

Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kanal D'nin Camdaki Kız adlı TV dizisi hızlı bir şekilde ilerlerken Hayri karakteri ortaya nihayet çıktı.. Ancak üzücü bir gelişme var

Hayri'nin de giriş yaptığı Camdaki Kız dizisinden gelen son haber üzdü
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 21:38

Camdaki Kız dizisi yeni sezona başladı. Yeni Sezonun ilk iki bölümü oldukça silik geçti. Seyirciler adeta Hayri karakterinin gösterilmemesi sonrasında kanala tepki yağdırdı.

Hayri karakteri sonunda yüzünü gösterdi. Ancak bu kez de seyirciler hikayenin hızlı ilerlemesinden şikayetçi oldu.

Dizinin ilk sezonu zaten oldukça hızlı ilerlemişti.

İkinci sezonda ise hemen hemen her şeyin bir anda ortaya çıkması ve hızlı ilerlemesi seyirci açısından olumlu not almadı... 

TV100'ün derlemesine göre: Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Tamer Levent, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerfi Erol, Tuğrul Tülek'in yer aldığı Camdaki Kız dizisi, 12'nci bölümüyle 23 Eylül Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkacak.

Cana ve Sedat'ı Feride yakaladı 

Yeni bölümden gelen fragman ise gündeme oturdu... Feride Cana ve Sedat'ı yan yana yakalayarak Sedat'a tokatı patlatıyor. Rafet Yine çılgına dönmüş durumda.. Hatta Nalan ve Muzo'ya bile Rafet ilk kez köpürüyor.. 

 

Gülcihan ARTIK dayanamıyor

Yaşanan bu tartışma sonrası Gülcihan ateş püskürüyor ve  "Rafet. Eğer bu koskoca evde yalnız ölmek istemiyorsan benim çocuklarımdan uzak duracaksın" diyerek Rafet'e meydan okuyor.

Bunun üzerine Rafet evden otele gidiyor. Yaşadıkları karşısında sinir küpüne dönen Rafet kalp krizi geçiriyor. Kurtaran ise evli olmasına rağmen Nalan'a göz diken ırz düşmanı Hayri oluyor... 

Hayri karakteri ilk kez yüzünü gösterdi

Böylece aylardır merak edilen Hayri karakteri kim ortaya çıkıyor. Nalan'ın aşkı olacak olan Hayri karakterine Cihangir Ceyhan hayat verecek.. 

KÖTÜ HABERLER GELDİ

Camdaki kız dizisinin ikinci sezonunun da  oldukça hızlı ilerlemesi kötü bir haberi beraberinde getirdi. Camdaki Kız dizisinin bu sezonu tamamlamadan ya final yapması ya da öyle olmasa bile gelecek yıl ekranda olmaması bekleniyor.

Hızlı bir şekilde Hayri karakterinin giriş yapmasıyla yakın zamanda dizi otel , konak ve yalı dairesinde değil de gecekondu semtinde geçmeye başlayacak.

Hayri ile kaçacak olan Nalan , Sedat'ı terk edecek.. Sonrasında ise kitaptaki gibi Hayri başka bir kıza aşık olup bu kez de Nalan'ı aldatacak.

Evli ve çocuklu bir adamla aşk yaşayan Nalan ise hayatının yeni darbesini alacak. Sonrasında da Hayri aşık olduğu başka bir kız tarafından evinin kapısında öldürülecek..

Hikaye kitapta böyle biterken dizide de aynı olduğu gibi ilerlemesi bekleniyor.. Anlaşılan o ki Camdaki Kız gelecek yıl ekranda olmayacak.. 

Kaynak: TV100 - Ulusal Post