Henüz yeni başlamıştı! Mahkum dizisinin başrolü projeye veda ediyor

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Mahkum dizisinden ayrılık haberi... FOX TV ekranlarının sevilen dizisindeki ayrılık seyirciyi şaşırtacak

Henüz yeni başlamıştı! Mahkum dizisinin başrolü projeye veda ediyor
Yayınlanma Tarihi : 14 Mart 2022 21:48

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kore uyarlaması Mahkum dizisinden beklenmedik bir ayrılık haberi geldi. Dizi yayınlandığı ilk bölüm itibariyle büyük ilgi görmüştü. Özellikle Onur Tuna ve  İsmail Hacıoğlu başarılı bir uyum içerisindeler. 

Mucize Doktor ve Yasak Elma dizileriyle FOX TV ekranına seyircileri toparlamayı başaran Onur Tuna bu kez Mahkum dizisiyle ekran karşısında.

Onur Tuna'nın en yakınındaki isimlerden biri de Mahkum dizisinde Cemre Karakterine hayat veren Seray Kaya..

DİZİDEN AYRILIYOR

fh4uwysxeaa1n6l.jpg

Seray Kaya'nın hikayesi bittiği için diziye veda edeceği öğrenildi. TV100'ün geçtiği habere göre; FOX’un MF Yapım imzalı dizisi Mahkum dizisinden Seray Kaya ayrılacak..

SİNYOR ORTAYA ÇIKIYOR

Öte yandan Mahkum dizisinin 14.bölümüne ait 2.bölüm fragmanı da youtube ortamında kanal tarafından yayınlandı. Yayınlanan fragmana bakıldığında Sinyor karakteri artık ortaya çıkıyor.

mahkum-dizisi-sinyor-kimdir-amaci-nedir.jpg

Sinyor karakterine Yasak Elma dizisine veda eden oyuncu Talat Bulut hayat veriyor. Diziye başrol oyuncusu olarak dahil olan Talat Bulut'un sezon sonuna kadar Mahkum dizisinde yer alması bekleniyor.

FIRAT'A BÜYÜK TUZAK 

1013.jpg

Ayrıca yayınlanan Fragmana bakıldığında Fırat'ın can dostum dediği Tahir büyük bir hainlik yaparak Fırat'ın yerini ihbar ediyor. Şimdi herkes Fırat'ın tekrar yakalanıp yakalanmayacağını merak ediyor.

TUTUKLANMASA BİLE İŞİ ÇOK ZOR 

Ancak Fırat'ın en az sezon sonuna kadar masumiyetini kanıtlamasının pekte mümkün olmadığı tahmin ediliyor. 

İlgili Haberler