İddialar Gerçek Çıktı! TV8'in en sevilen dizisi final yapıyor

Bir süredir TV8 ekranlarında yayınlanan Binnur Kaya'nın başrollerindeki Kırmızı Oda dizisinin final yapacağı öne sürülüyordu. İddialar gerçek çıktı

İddialar Gerçek Çıktı! TV8'in en sevilen dizisi final yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 16 Şubat 2022 23:01

İlk sezonuyla ekranda fırtınalar estiren Kırmızı Oda dizisinde 2.sezon işler yolunda gitmedi. Dizi final yapıyor.

Reytingleri düşük seyreden Kırmızı Oda dizisi için Acun Ilıcalı daha fazla şans tanımayarak final kararı aldı.

Geçtiğimiz haftalarda Kırmızı Oda dizisinin final yapacağı öne sürülmüş ve Acun Ilıcalı son bir şans tanımıştı. Diziye Sadi karakterini canlandıran Erkan Petekkaya geri dönmüş ancak reytingler bir türlü toparlanamamıştı. Daha fazla uğraşmak istemeyen Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda dizisine final kararı vererek sevilen diziyi yayından kaldırma kararı aldı. 

BAŞROL OYUNCUSUNDAN VEDA PAYLAŞIMI

Öte yandan Mynet'in geçtiği habere göre ; Kırmızı Oda dizisinde doktor hanım karakterini canlandıran Binnur Kaya sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak dizinin hayranlarına veda etti. 

Binnur Kaya sosyal medya hesabından şunları yazdı..

640xauto.jpg

"Şifa niyetine çıktığımız yolculuğu 61. Bölümün sonunda bu cuma noktalıyoruz. Bu süre içinde sizlerle birlikte olmak; acılarımızı, anılarımızı paylaşmak harikaydı. Bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Yeni yolculuklarda buluşmak dileğiyle" 

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNDE DEVAM EDECEK

Öte yandan Binnur Kaya, TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde de Doktor hanım karakterine hayat veriyor. Gülben karakterinin gittiği doktoru canlandıran Binnur Kaya bir süre daha Masumlar Apartmanı dizisiyle seyirci karşısında olmaya devam edecek. 

İlgili Haberler