Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine Çukur'dan Flaş transfer

Final yapan Çukur dizisinin oyuncuları bir bir başka dizilere transfer oluyor. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan TV Dizisi Sadakatsiz'e Çukur'dan yeni bir oyuncu katıldı..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine Çukur'dan Flaş transfer
Yayınlanma Tarihi : 31 Ağustos 2021 00:03

Efsaneleşmiş Çukur dizisi final yapınca dizide rol alan çok sayıda başarılı oyuncu başka dizilere ve kanallara transfer olmaya başladı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz Dizisinin yeni sezonunda Çukur ve sonrasında oynadığı Alev Alev dizisinin final yapmasıyla boşta kalan Berkay Ateş dahil oldu.

T24'ün haberine göre: çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisinde bundan böyle Berkay Ateş'te yer alacak.

Kanal D'ye geçtiğimiz sezon reyting konusunda büyük katkılar sağlayan Sadakatsiz dizisinin kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sesen başrolleri paylaştığı dizinin kadrosunda; Burak Sergen, Alp Akar, Yeliz Kuvancı, Gözde Seda Altuner, Kenan Ece, Özge Özder ve Tarık Emir gibi ünlü isimlerde yer alıyor.

Son dönemde yıldızı parlayan Berkay Ateş'te artık Sadakatsiz kadrosunda. Geçtiğimiz Sezonda ''Alev Alev'' adlı dizide de başrol oyuncusu olan Berkay Ateş asıl çıkışını Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde kara kuzular karakterine hayat verirken yakalamıştı.

1042185949-001767999-600x0-80-0-0-49e8bc48e7e4e558434aea71a782387f.jpg

Kara Kuzular ekibinde Berkay Ateş ''Mahsun'' karakterine hayat veriyordu. Yamaç'ın en büyük düşmanlarından biri olan ''Mahsun'' dizide Yamaç'ın eşi olan Sena'ya da aşkıyla biliniyordu..

BERKAY ATEŞ KİMDİR?

19 Şubat 1987'de dünyaya gelen Berkay Ateş 34 yaşındadır. Galata Kuledibi'nde yer alan Tiyatro D22'nin'de kurucuları arasında yer alan genç oyuncu  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde eğitim görmüştür. Altın Koza'da “Umut Veren Genç Erkek Oyuncu” ödülünü de kazanan Berkay Ateş son dönemde hızla yükselişini sürdürmektedir. Eylül ayından itibaren Berkay Ateş,  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Sadakatsiz dizisinin kadrosunda yer alacaktır.