Kanal D'de peş peşe final kararları! Reyting rekortmeni 4 sevilen dizi seyirciye veda ediyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Dört dizi birden final yapıyor! Bu diziler arasında kuşkusuz en sevileni Burcu Biricik'in başrollerindeki Camdaki Kız dizisiyle Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi

Kanal D'de peş peşe final kararları! Reyting rekortmeni 4 sevilen dizi seyirciye veda ediyor!
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2022 02:10

ULUSALPOST.COM/ Televizyon dünyasında hüzün hakim. Çok sayıda dizi final yapıyor. Final yapanlar arasında bazıları yeni sezonda olacak bazıları ise yeni sezonda olmayacak.

Örneğin Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi yeni sezonda artık yer almayacak. İki sezondur ekranda fırtınalar estiren Sadakatsiz dizisi final yaparak seyirciye veda etti.

Med Yapım ile Mednova imzalı, ilk bölümü 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayan Sadakatsiz dizisi ülkenin en çok izlenen dizilerinden biriydi. Sadakatsiz senaryonun tıkanması nedeniyle final yaptı..

Milliyet'in haberine göre; İki sezondur çarşamba akşamları Kanal D’de izleyici karşısına çıkan dizi, 60’ıncı bölümüyle veda etti

ÜÇ DİZİYE DE FİNAL ARASI

Sadakatsiz dizisi final yaparken Kanal D ekranlarında yayınlanan üç dizi de sezon finali yapacak. O diziler arasında yer alan diziler şu şekilde.

CAMDAKİ KIZ SEZON FİNALİ YAPIYOR

627e01f686b24524a46452aa.jpg

Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan Camdaki Kız dizisi bu sezonda iddialı işlere imza atmıştı. Perşembe akşamları yayımlanan Camdaki Kız dizisi sezon finali yapıyor. 

Camdaki Kız, ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan efsane dizilerinden biriydi. Eylül ayının son haftasında dizinin tekrar ekranda olması bekleniyor. 

YARGI DİZİSİ DE SEZON FİNALİ YAPIYOR

yargi-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-yargi-14413321-8722-amp.jpg

Başlangıçta tek sezon anlaşması yapılan Yargı dizisinin ilk sezon çekimleri tamamlandı. Dizi bu hafta sezon finali yapıyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı Yargı dizisi Pazar akşamları yayımlanan ve reyting rekorları kıran bir diziydi. Yargı  dizisinin de yeni sezon bölümlerinin Eylül'ün son haftasında ekranda olması bekleniyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ DE SEZON FİNALİ YAPIYOR

uckizkardes-afis2a-750x375-c-750x375-c.jpg

Bu sezonun iddialı dizilerinden biri de Üç Kız Kardeş dizisi. Üç Kız Kardeş, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde ekrana gelen bir dönem dizisi. Başrol kadrosu da oldukça iddialı olan dizi  İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlandı. Çok sevilen diziler arasında yer alan Üç Kız Kardeş dizisi de sezon finali yaparak seyirciye veda ediyor. Bu dizinin de yeni bölümlerinin Eylül ayının son haftasında ekranda olması bekleniyor.

Yayınladığı dizilerle fırtınalar estiren Kanal D'nin şimdi en çok merak edilen hamlesi ise yaz dizileri. Bakalım Kanal D final yapan bu dört dizisinin yerine yaz sezonunda hangi dizileri getirecek.

İlgili Haberler