Kanal D'deki Sadakatsiz dizisinde sular durulmuyor! Bir Oyuncu daha ayrıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde peş peşe ayrılıklar yaşanıyor. Sadakatsiz dizisi kuşkusuz en çok dikkat çeken bir TV dizisi olarak seyirciyle buluşuyor.

Kanal D'deki Sadakatsiz dizisinde sular durulmuyor! Bir Oyuncu daha ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 05 Mart 2022 23:35

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi 2.sezonda yoluna devam ederken diziden beklenmedik ayrılık haberleri de gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterine hayat veren Burak Sergen diziye veda etmişti.

Burak Sergen'in ardından şimdi de yıldız oyuncu Berkay Ateş'in Sadakatsiz dizisinden ayrıldığı öne sürüldü.

Aksam.com.tr'nin haberine göre; Yakın zamanda final yapacak olan Sadakatsiz dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Burak Sergen'in vedasının ardından şimdi de diziye bu sezon dahil olan Berkay Ateş'in, Sadakatsiz'e veda edeceği iddia edildi.


Berkay Ateş ile ilgili dizinin yapım şirketi Med Yapım'dan açıklama geldi. Yapılan açıklamada Berkay Ateş'in ayrılığı, şu ifadeler ile doğrulanmış oldu:

61a80dcbc03c0e17b42a1159.jpg

'Sevgili Berkay Ateş'e, Sadakatsiz dizisine ve Aras karakterine kattığı tüm güzellikler için teşekkür ediyoruz! Yeni projelerde görüşmek dileğiyle...'

FİNAL YAPACAĞI İDDİALARI

61ccccb986b24a170ccb43b1.jpg

Öte yandan Sadakatsiz dizisinin sezon öncesinde de final yapacağı belirtiliyor. Senaryodaki tıkanıklık nedeniyle gerek oyuncular gerekse kanal yönetimi devam etmek istemiyor. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde Sadakatsiz dizisinden başka ayrılıklarında gelebileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Sadakatsiz dizisinin kadrosuna yeni katılan Berkay Ateş oldukça iddialı oyunculardan biriydi. Çukur dizisinde canlandırdığı Mahsun karakteriyle büyük ilgi gören Berkay Ateş kısa bir aranın ardından Sadakatsiz dizisiyle seyirci karşısında olmuştu.

1388160.jpg

Berkay Ateş'in iddialara göre Show TV ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı Oğlum dizisine transfer olacağı öne sürülüyor. 

İlgili Haberler