Kanal D'deki Üç Kız Kardeş dizisinin çekildiği ilçeye yoğun ziyaretçi akını

İclal Aydın'ın Üç Kız Kardeş kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D ekranlarında reyting rekorları kırarken dizinin çekildiği ilçeye ziyaretçi akını devam ediyor.

Kanal D'deki Üç Kız Kardeş dizisinin çekildiği ilçeye yoğun ziyaretçi akını
Yayınlanma Tarihi : 22 Mart 2022 01:10

Henüz dört bölüm yayınlanmasına rağmen Üç Kız Kardeş dizisi çok sevildi. Dizinin kadrosu ve hikayesi büyük ilgi gördü.

Dizi yorumcuları tarafından Türkiye'nin ilk yerli pembe dizisi yorumları bile yapılıyor.

DİZİNİN ÇEKİLDİĞİ İLÇEYE ZİYARETÇİ AKINI

Yaz kış tatil severlerin uğrak noktalarından biri olan Balıkesir'in Ayvalık ilçesi bu kez Üç Kız Kardeş dizisi nedeniyle ilgi odağı oldu.

Üç Kız Kardeş dizisinin Ayvalık'ta çekildiğini duyan dizinin hayranları ilçeye akın ediyor. Türkiye'nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Ayvalık, Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız kardeş dizisi nedeniyle ilgi odağı oldu.

3374043.jpg

2012 sayımlarına göre  64.153 nüfusuna sahip olan Ayvalık ilçesi yaz aylarında nüfus patlaması yaşıyor.

ÜNLÜ İSİMLER AYVALIK'A HAYRAN 

Ayvalık sadece tatil severlerin değil aynı zamanda da ünlülerin de çok sevdiği bir ilçe. Armağan Çağlayan başta olmak üzere çok sayıda ünlü isim Ayvalık'ta ikamet ediyorlar.

ÜÇ KIZ KARDEŞ REKORLAR KIRIYOR

Süreç film tarafından Kanal D için çekilen ve ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisi henüz dört bölümdür ekranda olmasına rağmen büyük ilgi gördü.

uckizkardes-yeni-dizi1231aa-750x375-c.jpg

Dizinin başrollerinde İclal Aydın başta olmak üzere  Reha Özcan; Özgü Kaya; Almila Ada; Melisa Berberoğlu; Berker Güven; Taha Emir Erimez gibi ünlü isimler yer alıyor.