Kanal D'nin Sevilen Dizisi Baht Oyunu Her An Güme Gidebilir Kötü Haber Geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Baht oyunu final yapacak iddiaları iyiden iyiye arttı. Gelen son haber hiç iç acıcı değil..

Kanal D'nin Sevilen Dizisi Baht Oyunu Her An Güme Gidebilir Kötü Haber Geldi
Yayınlanma Tarihi : 13 Ağustos 2021 21:51

Camdaki kız dizisiyle fırtınalar estiren Kanal D yeni dizileriyle ise beklenen ilgiyi göremiyor. Yaz dizileri arasında yer alan Baht oyunu dizisinin yeni sezonda da devam etmesi beklenirken gelen son haberler kanalın diziyi devam ettiremeyeceği yönünde oluyor.

Çok sayıda medya sitesi de bu konuyu doğrulayan haberler yapmaya başladı.. 

Kanal D ekranlarının Salı akşamı efsanesi Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerini paylaştığı özellikle Cemre Baysel'in kullandığı inanılmaz jest ve mimikleriyle ekranlara damga vuran dizi 13. bölümde arşiv yolunu tutmuş durumda.

Karşısında Star Tv 'de yayınlanmakta olan dişli rakibi Ada Masalı da 8. bölümüyle bu hafta ekrandaydı ve adeta seyirciyi kendine tutsak etti. Baht Oyunu büyük kayıp yaşadı ki reytning sonuçları 5'in altında kaldı.

Bu duruma bozulan yapım şirketi olacak ki dizinin reytingleri yükselmezse maalesef 13. bölümde ekranlara veda edecek. Olayların ve eğlencenin ardının arkasının kesilmediği, gülmekle hüzün arasındaki ince çizgide tüm seyirciyi bırakan Baht oyununda son durumlar bu şekilde.

Senaryo güzel, oyuncular yetenekli şimdi top seyircide ya dizisine sahip çıkacak ya da dizinin bitiş yolculuğunu hep beraber izliyor olacağız. Kendilerine bol şans dileriz.

Öte yandan Baht oyunu dizisinin yeni bölüm fragmanı da geldi. İşte Baht oyunu dizisinin 9.bölüm fragmanı

 

İlgili Haberler