Kanal D'nin Üç Kız Kardeş Dizisinde Beklenmedik Değişiklik

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde kadına şiddet sahneleri tepki çekmişti. Ezik bir karakter olarak seyirci karşısında olan Türkan yeni bölümlerde daha güçlü bir kadın olarak seyirci karşısına geçecek.

Kanal D'nin Üç Kız Kardeş Dizisinde Beklenmedik Değişiklik
Yayınlanma Tarihi : 24 Mart 2022 21:19

İclal Aydın'ın çok satan romanından uyarlanan, Kanal D ekranında her Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde heyecan tırmanışa geçti.

Geçtiğimiz haftalar yayın hayatına başlayan, başrollerini İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in yer aldığı Üç Kız Kardeş geçtiğimiz günlerde 5. bölümü geride bıraktı.

İlk bölümlerinde kadına şiddet ve ağır dram sahneleriyle tepki çeken dizi, yapılan eleştirileri geride bırakarak başarısını yükseltmeye devam etti. Ancak yapılan eleştirilere kulak asılmış olacak ki senaryo hafifliyor.

Bambaşka Türkan Göreceğiz

Geçtiğimiz Salı akşamı 5. bölümü ile ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisi yükselişini ve seyirci kitlesini artırmaya devam ediyor.

Dizinin ilk bölümlerinde Rüçhan hanımın gelini Türkan'a uygulayacağı şiddet sosyal medyada çok konuşuldu ve eleştirildi. Ancak yayınlanan 6. bölüm fragmanında daha güçlü bir Türkan karşımıza çıkıyor.

Üç Kız Kardeş dizisinin yayınlanan son bölümünde, Türkan boşanma evraklarını yırtarak sert bir adım attı. Yayınlanacak yeni bölümde ise Türkan biraz daha ileri giderek Somer'i yatak odasına kilitliyor. 

Türkan'ın Somer Üzerinde yavaş yavaş hakimiyet kurmaya çalıştığı sahneleri göreceğimiz yepyeni bölümler çok yakın gibi görünüyor.