Masumlar Apartmanı Dizisinin Başrol Oyuncusu Evleniyor! Mutluyuz

Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Ezgi Mola'nın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisi bu kez evlilik haberiyle gündeme geldi. Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu evlilik müjdesini duyurdu.

Masumlar Apartmanı Dizisinin Başrol Oyuncusu Evleniyor! Mutluyuz
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2021 18:30

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın başrol oyuncusu Birkan Sokullu evleniyor mu?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanın 'Çöp Apartman' bölümünden uyarlanan, başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Aslıhan Gürbüz ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı TRT1'in Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı bu kez mutlu bir haber ile gündeme geldi.

Dizide Han karakterine hayat veren Birkan Sokullu, 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı Eda Gürkaynak ile evlilik planlarını açıkladı.

Önceki akşam sevgili Gürkaynak ile Arnavutköy'de bir mekan çıkışı magazin muhabirlerine takılan Sokullu, evlilik sinyali verdi. Öncesinde birliktelikleri hakkında açıklama yapan Eda Gürkaynak, çok mutlu olduklarını ancak evlilik konusunda acelelerinin olmadıklarını dile getirdi. Öte yandan ailesinin Birkan'ı çok sevdiğini de dile getiren Gürkaynak; ailesi ile Birkan'ın sık sık bir araya geldiğini söyledi.

Yakışıklı oyuncu evliliğe sıcak baktığını söyleyerek; sevgilisi ile enerjisinin çok uyumlu olduğunu ve ailesiyle de iyi geçindiğini aktardı. Sevgilisi Eda ile evlenmeye karar verdiklerinde bunu gerçekleştirmekten kaçınmayacağını söyleyen Sokullu, evlilik sinyalini de hayranlarına vermiş oldu.

Peki Birkan Sokullu Kimdir?

Yakışıklı oyuncu, 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmuştu. 10 yıl profesyonel basketbol oynayan Sokullu, Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nde okurken manken ve modellik yaptı.

Harçlığını çıkartmak için oyunculuğa başlayan ve Oyuncu Dolunay Soysert'ten oyunculuk dersi alan Sokullu, Küçük Kadınlar dizisindeki Ayaz karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Küçük Sırlar, Fatih, Kurt Seyit ve Şura, Hayat Şarkısı dizilerinde rol alan oyuncu 2012 yılında evlendiği oyuncu Aslı Enver ile 2015 yılında boşanmıştı.

Kaynak: TV100 - ulusal post