Merakla Beklenen Oğlum Dizisinin 2.Bölümünde Yaşanacaklar

Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisi 2.bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar da belli oldu.

Merakla Beklenen Oğlum Dizisinin 2.Bölümünde Yaşanacaklar
Yayınlanma Tarihi : 14 Şubat 2022 20:05

İlk bölümüyle ekrana gelen Oğlum dizisi seyirci tarafından çok sevildi. Canan Ergüder aylar sonra tekrar bu diziyle setlere geri döndü.

Güçlü hikayesi ve güçlü kadrosuyla seyirciden tam not alan Oğlum dizisi yayınlanan ilk bölümünde de reytingleri alt üst etmiş ve nefes kesen sahneleri ekrana getirmişti. Oğlum dizisinin yayınlanacak 2.bölümünde düğüm tamamen çözülmese de büyük bir ilerleme kaydedilecek.

3344496-f7d53481c0208432f134d042c4a73e35.jpg

Kadrosunda  Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Tuğçe Açıkgöz ve Metehan Parıltı gibi usta isimlerin yer aldığı Oğlum Dizisinin 2.bölümüyle ilgili detaylar Show TV'nin resmi internet sitesinde seyirciyle paylaşıldı.

İşte Oğlum dizisinin 2.bölümünden gelen ilk bilgiler..

merakla-beklenen-dizi-oglum-yayin-tarihi-belli-oldu-oglum-oyuncu-kadrosu-ve-konusu-7706.jpg

DELİL ORTALIKTA YOK

Zeynep ile eve giden polisler kapıda Tuğrul ile karşılaşır. Her yeri ararlar ama Efe’nin bahsettiği gömlek hiçbir yerde yoktur.

Polisler gittikten sonra Tuğrul gömleği bulduğunu Zeynep’e söyler ve yok etmeyi teklif eder. Zeynep gömleği Tuğrul’dan alır ve büyük bir vicdan muhakemesi içine hapsolur…

VİCDANLARIYLA BAŞ BAŞA KALACAKLAR

Gerçekten Tuğrul’u dinleyip gömleği yok mu etmelidir yoksa polise teslim mi etmelidir? Bu sırada Melike ve İlyas oğulları Kaan’ın yokluğunun acısıyla baş etmeye çalışmaktadır.

İLYAS İNTİKAM PEŞİNDE KOŞACAK

66666-3alf.jpg

İlyas, yaşanan acı olay ile ilgili bir şüpheli olduğunu öğrenir fakat şüphelinin kimliği hakkında bilgi sahibi değildir.

Ancak İlyas kararlıdır, oğluna bu kötülüğü yapanın cezasını kendi elleriyle verecektir…

Oğlum dizisinin yeni bölümü 16 Şubat 2022 Çarşamba günü Show TV ekranlarında 20.00'de ekrana gelecek. 

İlgili Haberler