Müge Anlı'yı kızdıracak transfer! En yakınındaydı Esra Erol'a mı geçiyor?

Uzun yıllar atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programında yer alan Arif Verimli'nin Esra Erol'un programına geçeceği öne sürüldü.

Müge Anlı'yı kızdıracak transfer! En yakınındaydı Esra Erol'a mı geçiyor?
Yayınlanma Tarihi : 03 Ocak 2022 17:45

Esra Erol ve Müge Anlı arasındaki rekabet sürüyor. Her iki isim de ekranların en çok izlenenleri arasında. Müge Anlı ve Esra Erol seyircileri ekrana kilitleyen isimlerden. Esra Erol'un ekibine Müge Anlı'nın ekibinde uzun yıllar yer almış bir ismin transfer olacağı öne sürüldü.

Medya dünyasını sallayan iddia Akşam gazetesi tarafından haberleştirildi. Gazetenin haberinde Müge Anlı'nın sunmuş olduğu ''Müge Anlı ile Tatlı Sert'' programında 14 yıl boyunca yer alan Arif Verimli'nin, Esra Erol'da programına transfer edildiği öne sürüldü.

Arif Verimli uzun yıllar yer aldığı programdan beklenmedik bir şekilde ayrılmış ve küslük iddiaları gündeme gelmişti. 

SOSYAL MEDYADAN YENİ İŞİNİ PAYLAŞTI

Öte yandan Arif Verimli cephesinde de beklenmedik bir gelişme yaşandı. Arif Verimli twitter hesabından , "Yeni işim hayırlı olsun o zaman" notunu düşerek dikkat çeken bir mesaj paylaştı.

arif-muge-03012022d4ba281b.jpg

İDDİALARI GÜÇLENDİRDİ

Arif Verimli'nin bu paylaşımı transfer iddialarını da güçlendirirken bir twitter kullanıcısı , "Hayat bazen, beş sezon Müge Anlı'nın programında boy gösterip, ayrıldıktan sonra dışardan destek vermek için Esra Erol' u arayan Arif Verimli kadar kafa karıştırıcı." paylaşımı yaparak kafaları iyice karıştırdı. 


HENÜZ AÇIKLAMA YOK

Henüz Arif Verimli ve Esra Erol'dan transferle ilgili ise bir açıklama gelmedi.