Netflix 50 m2 dizisinin 2.sezonunu ne zaman yayınlayacak? FOX TV ayrıntısı dikkat çekti

2021 yılının en çok konuşulan dizilerinden olan ve başrollerinde Engin Öztürk ile Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı 50 m2 dizisinin 2.sezonuyla ilgili gelişmeler merak ediliyor. Netflix 50 m2 dizisini ne zaman yayınlayacak?

Netflix 50 m2 dizisinin 2.sezonunu ne zaman yayınlayacak? FOX TV ayrıntısı dikkat çekti
Yayınlanma Tarihi : 19 Şubat 2022 00:48

FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı'nın diziden ayrılacağının duyurulması flaş bir iddiayı gündeme getirdi.

İddialara göre Yiğit Kirazcı , Netflix platformunda yayınlanan 50 m2 dizisinin 2.sezon çekimleri için FOX TV ekranlarındaki dizisinden ayrıldı.

Yiğit Kirazcı, Netflix platformunda yayınlanan 50 m2 dizisinin oyuncuları arasında kilit bir karakteri canlandırıyor.

Henüz Netflix 50 m2 dizisi için net bir açıklama yapmasa da izleyiciler bu dizinin ikinci sezonunu büyük bir ilgiyle bekliyor.

habertürk'ün haberine göre; 50m2, 27 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir'in oturduğu, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı Dram türündeki Netflix'in Türk orijinal internet dizisi olarak yayınlanmıştı.

50M2 FİLMİ OYUNCULARI KİMDİR?

50m2.jpg

Engin Öztürk - Gölge / Adem
Aybüke Pusat - Dilara
Cengiz Bozkurt
Kürşat Alnıaçık - Servet
Tolga Tekin
Özgür Emre Yıldırım
Hasan Yalnızoğlu
Murat Kılıç
Gaye Gürsel
Yiğit Kirazcı
Tuğçe Karabacak
Cansu Dağdelen
Tuncay Beyazıt

50M2 FİLMİ KONUSU NEDİR?

Dizi, hayatı için kaçarken kendisini bulmaya çalışan Gölge (Engin Öztürk) adlı gizemli bir tetikçinin hikâyesini anlatıyor. Gölge, kendisine uzun süredir kayıp olan babası gibi davranan Servet'in ihanetinin ardından, kendini aniden yabancı bir mahallede 50 metrekarelik bir terzi dükkanında yaşarken bulur. Durum düzelene kadar orada saklanırken, mahalledekilerin kendisini ölen dükkân sahibinin oğlu olduğunu düşündüklerini öğrenir. Ancak, bu kimliği korumanın düşündüğü kadar kolay olmayacağını çabucak anlar. Bu yeni mahallede ne kadar yaşarsa, geçmişine ve gerçek kimliğine dair sırları o kadar çok keşfedecek, etrafındakilere o kadar çok yardım edecek ve bir o kadar başka birine dönüşecektir.

AYRILIK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI

yigitkirazci-50m2-750x375-c.jpg

Öte yandan Birsen Altuntaş tarafından Yiğit Kirazcı'nın FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden ayrılacağı iddiaları doğru çıktı. Yiğit Kirazcı'nın bu ayrılığı 50 m2 dizisinin 2.sezonu geliyor beklentilerini yükseltti. Yiğit Kirazcı bu 50 m2 dizisinde Yakup karakterine hayat veriyordu.