Netflix'e iki Güney Kore dizisi daha ekleniyor

Netflix yayınladığı Güney Kore dizileriyle Türkiye ve dünyada fırtınalar estirirken Netflix'e iki Güney Kore dizisi daha eklenecek.

Netflix'e iki Güney Kore dizisi daha ekleniyor
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2021 22:09

Sweet Home, Kim Carnby ve Hwang Young-chan'ın dizileriyle fırtınalar estiren Netflix iki yeni Güney Kore dizisiyle fırtınalar estirecek.

DOĞALLIK VE PROFESYONELLİK SEVİLDİ

Güney Kore dizilerindeki doğallık ve profesyonellik dikkat çekiyor. 2022'de Lore Olympus ve All of Us Are Dead adıyla iki dizi daha geliyor.. 

Konuyla ilgili olarak Haber Global'in aktardığına göre,Rachel Smythe'in imzasını taşıyan Lore Olympus, Webtoon'un en popüler içeriklerinden biri. Romantik eser Yunan mitolojisindeki birçok hikayeyi yeniden yorumluyor. Her ne kadar yapıma dair detaylı açıklamalar yapılmasa da platformun dizi üzerinde Jim Henson Company'yle birlikte çalıştığı bildirilmişti.

Ocak 2022'de yayımlanacak All of Us Are Dead ise zombi salgını sırasında kendilerini okulda kapana kısılmış biçimde bulan bir grup lise öğrencisini konu alıyor.

TÜRK DİZİLERİ DE UYARLAMA

Öte yandan Türk televizyonlarında yayınlanan çok sayıda dizide Güney Kore dizilerinden uyarlanıyor. Asılları kadar ilgi görmese de Türk televizyonlarında bu tür diziler büyük ilgi görüyorlar.

Şimdi herkes Netflix platformunda yayınlanacak yeni dizileri merak ediyor