Nurgül Yeşilçay Hayranlarını Yıkan Haber! Veda Etti

FOX TV ekranında yayınlanan ve Nurgül Yeşilçay'ın da başrol oyuncusu olarak yer aldığı Son Nefesime Kadar dizisi ekrana veda ediyor. FOX yönetimi final kararı aldı..

Nurgül Yeşilçay Hayranlarını Yıkan Haber! Veda Etti
Yayınlanma Tarihi : 10 Mart 2022 19:34

Uzun bir aranın ardından tekrar ekrana dönen Nurgül Yeşilçay sevenlerini üzdü. Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Nurgül Yeşilçay yaptığı açıklamalarla hayranlarını çok üzmüştü.

Bu gelişmeden mi yoksa dizinin reytinglerinden midir bilinmez FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Nefesime Kadar dizisi için final kararı alındı.

BBC’nin Happy Valley uyarlanan dizi 5.bölümüyle ekrana veda edecek.

TV100 ekibinden Birsen Altuntaş tarafından duyurulan haber üstelik kanal yönetimi tarafından da doğrulandı. 

İDDİALI KADROSU BULUNUYORDU

Son Nefesime kadar dizisinde Nurgül Yeşilçay'ın yanı sıra Emre Kınay ve Ertan Saban gibi isimler yer alıyordu. Yan kadroda ise ; Begüm Birgören, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin yanı sıra genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek gibi usta isimler bulunuyordu... 

Nurgül Yeşilçay bir süre tiyatro ile ilgileneceğini belirtmiş ve Kefaret dizisinin final yapmasıyla ekranlara veda etmişti.

Ardından Son Nefesime Kadar projesine onay veren Nurgül Yeşilçay seyirciyle tekrar buluşmuştu. Dizinin final kararı almasının ardından Nurgül Yeşilçay setlere veda etti.

Nurgül Yeşilçay'ın sevenleri Son Nefesime Kadar adlı dizinin final kararı almasıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadılar.