Nurgül Yeşilçay Yeni Dizisiyle Geri Dönüyor! Partneri de duyuruldu

Son olarak FOX TV ekranında gelen Kefaret dizisiyle seyirci karşısında olan Nurgül Yeşilçay yeni FOX TV dizisiyle setlere geri dönüyor. Partneri de açıklandı

Nurgül Yeşilçay Yeni Dizisiyle Geri Dönüyor! Partneri de duyuruldu
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2021 21:05

Nurgül Yeşilçay oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettirmeyi başaran bir isim. Bugüne dek onlarca dizi ve filmde başrol olarak yer alan Nurgül Yeşilçay bir süredir ekranda değildi.

Ancak kısa bir ara olarak görülen bu veda çabuk bitiyor. Nurgül Yeşilçay çok daha iddialı bir diziyle seyirci karşısında olacak.

Gelişmeleri gazeteci Birsen Altuntaş yazmış olduğu haberle duyurdu. 

Geçtiğimiz sezon 25 Film’in FOX TV ekranında yayınlanan Kefaret dizisiyle seyirci karşısına çıkan Nurgül Yeşilçay, yaz başı önce film, peşinden de tiyatro yapacağını sevenlerine duyurmuştu.

Gelen bilgilere göre oyunculuk performansı herkes tarafından çok beğenilen Güzel oyuncu yakın zamanda bir de dizi anlaşması daha yaptı.


Magazin kulislerinde yer alan bilgilere göre Bedran Güzel’in yönettiği “Kim Bu Aile” filminin çekimleri için imajda yenileyen ve sarışın olan  güzel oyuncu Yeşilçay, bu arada DasDas’ın “Bir Barda Bir Gece…” oyununun provalarına da çoktan başladı.

Söz konusu Oyunda Yeşilçay’a “İkinci Şans” filminde kızını oynayan Afra Saraçoğlu da eşlik ediyor.

YENİ DİZİSİ GELİYOR

Kefaret diziyle FOX TV seyircine veda eden başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın merakla beklenen dizisinin ise yine FOX’ta ekrana geleceği konuşuluyor.

PARTNERİ DE BELLİ OLDU

Kulislerde dolaşan iddialara göre Nurgül Yeşilçay’a başrolde başarılı oyunculardan Emre Kınay eşlik edecek. Emre Kınay bilindiği gibi son olarak “Ramo” dizisinde rol almış ve güçlü oyunculuğuyla da hayranlık uyandırmıştı.

FOX TV ekranında yayınlanacak olan yeni dizinin çekimlerine ise Kasım sonunda başlanacağı öne sürülüyor..