RTÜK cezasıyla sarsılan FOX'a yeni Darbe! Sen Çal Kapımı da gidiyor

AŞK mantık İntikam dizisiyle ceza alan FOX TV Şimdi de Sen Çal Kapımı adlı TV dizisinin final yapmasıyla sarsıldı..

RTÜK cezasıyla sarsılan FOX'a yeni Darbe! Sen Çal Kapımı da gidiyor
Yayınlanma Tarihi : 13 Ağustos 2021 22:07

FOX TV bu sezon iddialı tüm dizilerini peş peşe kaybediyor. Geçtiğimiz yıl Bay Yanlış dizisini kaybeden kanal sonrasında da Hülya Avşar'ın ve Serkay Tütüncü'nün başrollerinde yer aldığı Masumiyet dizisini kaybetmişti.

Geçtiğimiz günlerde RTÜK tarafından AŞK MANTIK intikam dizisi nedeniyle ceza alan kanal bu kez de Sen Çal Kapımı adlı dizinin final yapmasıyla sarsıldı. Kanala en iyi reyting getiren diziler arasında yer alıyordu.

Fox Tv ekranlarında 1,5 yıldır yayınlanan ve seyirci tarafından hem çok beğenilen hem de çok yakıştırılan iki genç oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkını alevleyen dizi Sen Çal Kapımı dün itibariyle çekimleri tamamladı.

Veda fotoğrafları paylaşan oyuncuların içlerinin buruk olduğu ancak bir projeyi tamamlamanın haklı gururunu yaşadıkları görüntülenmekteydi.

Küçük oyuncu Maya Başol'un ise gözyaşlarını tutamaması oyuncu ekibini bir tık daha üzdü. Çok sevilen, çok uğraşılan, senaryosu değişen dönem ortası reyting kaybından dolayı ara verilip yaz ortasında sezona geri dönen, bol oyuncunun gelip geçtiği Sen Çal Kapımı 52. bölümüyle arşiv yolunu tuttu. Bakalım bundan sonra bu ekip nerelere dağılacak ya da başka projelerde kimler bir araya gelecek. 52 bölüm boyunca büyük başarı sarf eden ekibi tebrik ediyor, her birine ayrı ayrı yol açıklığı diliyoruz.

Öte Yandan Sen Çal Kapımı Adlı dizisinin son bölüm fragmanı da geldi. İşte dizinin 49.bölüm fragmanından detaylar

İlgili Haberler