Sadakatsiz Dizisi Bu Akşam Ekrana Gelmeyecek! Sadakatsiz'in Son Kaç Bölümü Kaldı?

Sadakatsiz dizisinin finali giderek yaklaşırken bu akşam Kanal D ekranlarında dizi yayınlanmayacak. TV Dizisi Sadakatsiz'in neden yayınlanmayacağı da belli oldu?

Sadakatsiz Dizisi Bu Akşam Ekrana Gelmeyecek! Sadakatsiz'in Son Kaç Bölümü Kaldı?
Yayınlanma Tarihi : 09 Mart 2022 16:18

Kanal D ekranlarında 2.sezonuyla ekrana gelen Sadakatsiz dizisi bu akşam yayınlanmayacak. Oldukça ilgi gören dizilerden biri olan Sadakatsiz 2.sezonda büyük bir çöküş sürecine girdi. Dizinin reytingleri giderek düşmeye başlarken senaryoda da tıkanma başladı.

Duvar'ın aktardığı habere göre; Sağlık sorunları nedeniyle Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrolünü paylaştığı “Sadakatsiz” dizisinin çekimleri kısa bir süreliğine durduruldu.

YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Öte yandan her an final yapması beklenen Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi olan Medyapım ve Kanal D yönetimi ortak bir açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada  “Değerli izleyicilerimiz; her çarşamba akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen dizimiz Sadakatsiz’in bu haftaki yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere…” ifadelerine yer verildi.

SENARİST'İN HASTA OLDUĞU ÖĞRENİLDİ 

Öte yandan gelen bilgilere göre Dizinin senaristi Dilara Pamuk sağlık sorunları yaşadığı için yeni bölümü yetiştiremediği öğrenildi...

SON 10 BÖLÜM

Sadakatsiz dizisinin de son 10 bölümünün kaldığı öğrenildi. Haziran ayından çok çok önce final yapacak olan Sadakatsiz dizisi Eylül 2022'deki yeni sezonda ise ekranda olamayacak.