Show TV'de Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisinden kötü haber

Show TV ekranlarında Çukur dizisinin final yapmasının ardından yerine gelen Üç kuruş dizisinde sıkıntılar büyüyor . FOX TV'nin Yasak Elma dizisi hala zirvede.

Show TV'de Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisinden kötü haber
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2021 23:16

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Üç Kuruş dizisi büyük bir tanıtımla ekrana gelmişti. Çukur dizisinin devamı olarak ekrana geleceği belirtilmişti.

Üç kuruş dizisinde Çukur dizisinden çok sayıda oyuncu da  yer alıyor. Ancak Üç kuruş dizisi yoğun tanıtım ve yüksek bütçeye rağmen ilgi görmedi.

Reyting konusunda hala sıkıntı yaşayan Üç Kuruş dizisi, FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi kadar ilgi görmüyor.

Televizyon gazetesi'de Üç Kuruş dizisiyle ilgili son gelişmeleri derledi. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse’nin başrollerinde yer aldığı dizinin dört sezon boyunca devam eden Çukur dizisi kadar etkili olamadığı belirtiliyor.

Yayınlanan her bölümde dizinin reytingleri düşüyor. Bu durum youtube üzerindeki izlenmelere de yansıyor.

SIRALAMASI NE OLDU?

Öte yandan Üç kuruş dizisinin reyting sıralaması da belli oldu. Üç kuruş tüm kategorilerde altıncı konumunda. Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde Üç kuruş dizisi ayrıca AB ve ABC1’de ise kendisine 8.sırada yer bulabildi.

Üç kuruş dizisinin karşısında TRT1 ekranlarında Alparslan dizisi FOX TV ekranlarında ise Yasak Elma dizisi yer alıyor. 

ERKEN FİNAL İDDİALARI

Üç kuruş dizisinin erken  final yapabileceğine yönelik iddialar da her geçen gün artıyor.